Neler Yeni

Tişört baskısı için site önerisi

ReDanger

80+ Bronze
İyi akşamlar. Aklımızda bi model var ve bunu baskılayıp satmak istiyoruz. Tutacağından eminiz. Site konusunda düzgün bir yer bulamıyorum. Önemli olan ucuzluğu ve kalitesi. Ucuz olması kar bakımından önemli fakat kalitelide olmasını isteriz. Güvenlir birkaç site önerebilir misiniz?

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
İyi akşamlar. Aklımızda bi model var ve bunu baskılayıp satmak istiyoruz. Tutacağından eminiz. Site konusunda düzgün bir yer bulamıyorum. Önemli olan ucuzluğu ve kalitesi. Ucuz olması kar bakımından önemli fakat kalitelide olmasını isteriz. Güvenlir birkaç site önerebilir misiniz?
Kanka internet işi olmaz bu sağlam firmalara bak elden ayarla

ReDanger

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka internet işi olmaz bu sağlam firmalara bak elden ayarla
Abi Malatyadayım. Depremden dolayı çoğu yer kapalı o yüzden baskıcılarında açık olduğubu düşünmüyorum. Eğer açıksa iyi olur dediğin gibi. İnternet işindede baya tecrübem var o yüzden çok zorlanmam.

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
Abi Malatyadayım. Depremden dolayı çoğu yer kapalı o yüzden baskıcılarında açık olduğubu düşünmüyorum. Eğer açıksa iyi olur dediğin gibi. İnternet işindede baya tecrübem var o yüzden çok zorlanmam.
Valla kanka bende satış işindeyim (kıyafet) sana tavsiyem baskıyla uğraşma direk git mal al daha zahmetsiz

ReDanger

80+ Bronze
Valla kanka bende satış işindeyim (kıyafet) sana tavsiyem baskıyla uğraşma direk git mal al daha zahmetsiz
Hocam aklımızdaki böyle ciddi bir şey değil. Biraz trol iş ama tutacağını düşünüyoruz.

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
Hocam aklımızdaki böyle ciddi bir şey değil. Biraz trol iş ama tutacağını düşünüyoruz.
Kanka trol deme aman ben şuan lise 3 e gidiyorum elhamdülillah yağmasada rabbime şükürler olsun damlıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardıma ihtiyacın olursa çekinmeden yazarsın dolap @aydinwearr bu arada 😂

ReDanger

80+ Bronze
Kanka trol deme aman ben şuan lise 3 e gidiyorum elhamdülillah yağmasada rabbime şükürler olsun damlıyor
Harbi para kazandırıyormu. Başlamak isterim, ciddi güzel para varsa. Ben başka sektörde tecrübeliyim ama bu giyim işinde nasıl yaparım ederim bilmediğim için çok bulaşmak istemiyorum.

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
Harbi para kazandırıyormu. Başlamak isterim, ciddi güzel para varsa. Ben başka sektörde tecrübeliyim ama bu giyim işinde nasıl yaparım ederim bilmediğim için çok bulaşmak istemiyorum.
Kanka şuanda ürün başına 100 bazen 200 bazende 300-400 kalıyor ilerde hedefim yurtdışına satış yapmak ama sana tavsiyem bu işe sakın sadece para odaklı bakma

Tecrüben. Nedir

ReDanger

80+ Bronze
Kanka şuanda ürün başına 100 bazen 200 bazende 300-400 kalıyor ilerde hedefim yurtdışına satış yapmak ama sana tavsiyem bu işe sakın sadece para odaklı bakma

Tecrüben. Nedir
Trendyoldan falan gıda satıyorduk. İlk instagramdan başladık orası 11k takipçi oldu sonrasında trendyola geçtik. 5 6 yıldır e ticaretle uğraşıyoruz.

Tecrüben. Nedir
Dayı ben sana yazdım gardropstan adam diyo kimsin. Ne iş bu.

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
Trendyoldan falan gıda satıyorduk. İlk instagramdan başladık orası 11k takipçi oldu sonrasında trendyola geçtik. 5 6 yıldır e ticaretle uğraşıyoruz.

Dayı ben sana yazdım gardropstan adam diyo kimsin. Ne iş bu.
Kanka gardrops değil direk dolap uygulaması

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,615
İsim
Heath Ledger
Bir arkadaşın baskı makinesi var ve bu işi yapıyor (istediğin baskıları yapıyor) istersen sana instagram hesabını atabilirim

ReDanger

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,899
Üyeler
147,793
Son üye
Makkus
Top Bottom