Neler Yeni

TL Legacy güvenilir mi??

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Müzik ve oyun
Discord
sagopakajmer1.
Başlıktaki gibi TL Legacy güvenilir mi??

nydachles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Alper GÖK
Legacy güvenli bende kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım daha. Ama launcher bilemem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Müzik ve oyun
Discord
sagopakajmer1.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güvenli olması lazım. Virustotal de tarat.
Hocam bundan önceki konuya bi bakarmısınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben indirdiğim zaman görev yöneticisinde başka bir şey çıkıyordu hiç bilmediğim o yüzden hemen sildim güvenli değil bence ve sistemin kötüyse çok kasar
Sistemimi biliyorsun zaten şu ets 2 olayından kanka, kasmiyor minecraft 1 2 yıl önce oynardım.

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Kadir
Hocam bundan önceki konuya bi bakarmısınız?

Sistemimi biliyorsun zaten şu ets 2 olayından kanka, kasmiyor minecraft 1 2 yıl önce oynardım.
ya valla ben indirdim görev yöneticinde bir şey vardı ve rami ve işlemciyi çok kullanıyor

NJDark.M4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Nail
ben indirdiğim zaman görev yöneticisinde başka bir şey çıkıyordu hiç bilmediğim o yüzden hemen sildim güvenli değil bence ve sistemin kötüyse çok kasar
knk o virüs değil pozitif bişeyler diyorlardı ondan yani güvenle kullanabilirsiniz

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Başlıktaki gibi TL Legacy güvenilir mi??
En iyisi SKLauncher kurmadan kullanabiliyorsun arayüzü orjinal mc launcherine benziyor hatta bana göre daha güzel onu kullanabilirsin.

En iyisi SKLauncher kurmadan kullanabiliyorsun arayüzü orjinal mc launcherine benziyor hatta bana göre daha güzel onu kullanabilirsin.
TL Legacy malwarebytes trojan bulmuştu bende güvenmiyorum Tlauncherlik sıkıntı yok onuda kullanabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Müzik ve oyun
Discord
sagopakajmer1.

TL Legacy malwarebytes trojan bulmuştu bende güvenmiyorum Tlauncherlik sıkıntı yok onuda kullanabilirsin.
Ben tarattım bi sıkıntı yok olark gösteriyor, zaten kaynak kodları açık.

Top Bottom