Neler Yeni

Tlauncher 1.12.2 forge hatası

Tankman

80+ Bronze
Arkadaşlar rlcraft oynucaktık ama tlauncher 1.12.2 forge girmiyor bir hata veriyor bu nasıl çözülebilir arattım her yerde ve bulamadım çözüm
1702056157283.png

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Arda Yıldırım
hocam morlardan mı kaynaklanıyor diye bütün modları sildim yine olmadı
ben modlardan kaynaklandığını düşünüyorum. TLMODS gibi bir seçenek var mı tlauncher üzerinde, varsa rlcraftı oradan indirmeyi deneyin bi. Olmazsa da ilgili tüm dosyaları silip yeniden kurmanız iyi olur.

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
slm
ben modlardan kaynaklandığını düşünüyorum. TLMODS gibi bir seçenek var mı tlauncher üzerinde, varsa rlcraftı oradan indirmeyi deneyin bi. Olmazsa da ilgili tüm dosyaları silip yeniden kurmanız iyi olur.
Orası da sıkıntılıydı kankam bir keresinde mod indirecek oldum belki bana denk geldi ama error aldım.
Modların sürümlerini kontrol edebilirsin eğer sürümler sıkıntısız bir şekilde uyumluysa hatada da yazdığı gibi kaynak paketlerini kontrol et indirmen veya çıkarman gereken hangi kaynak paketleri var diye bakabilirsin.

Veya olmadı CurseForge üzerinden istediğin modu kurup klasörünü masaüstüne alıp TLauncher üzerinden kendi minecraftının dosya konumunu gösteren bir yer olacak burada Ara kısmını seçip masaüstündeki klasörü seçip tamam diyip öyle girmeyi deneyebilirsin biraz uzun sürüyor ama olur öyle şeyler.

Eğer Aternos üzerinden oynayacaksanız modu sunucuya kurmanız yeterli diye biliyorum kendinizde de düz Forge/Quilt/Fabric gibi hangisi destekleniyorsa hangisiyle uyumluysa onla girebilirsin.
1702057286843.png

awons

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Awons
Bence forgeyi sitesinden indir ve öyle oyna olmasa &appdata& Minecraft dosyasında bişeyler eksikdir ben bir arkadaşımdan kopyalayıp bilgisayara atım ve sorun çözüldü

Top Bottom