Neler Yeni

TODD TV ile Beinconnect Arasındaki Fark Nedir

erenhys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eren Yılmaz
İyi Günler Todd Tv İle Beinconnect Arasında Fark Var Mı ? Arkadaşımdan BeinConnect Üyeliğini Test Amaçlı Aldım Çok Memnun Kaldım.Sadece Beinconnect üyeliği açabiliyormuyum? Arkadaşımda Uydulu Bein Var.Bende Yok.Todd Tv Ye üye Olsam Aynı Performansı Alırmıyım? Sadece Beinconnecte Üye Olunuyor Mu ?

İyi Günler Dilerim

dalgakıran06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Enes
tod sadece maç. beinde maçda var dizide var. bende bi ara bein kullandım dizileri güzeldi

erenhys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eren Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tod sadece maç. beinde maçda var dizide var. bende bi ara bein kullandım dizileri güzeldi
beinconnect satın alınabiliyor mu yoksa illa uydulu beinim mi olmak zorunda.maç performansı olarak ikisi arasında fark var mı

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Çağatay
İyi Günler Todd Tv İle Beinconnect Arasında Fark Var Mı ? Arkadaşımdan BeinConnect Üyeliğini Test Amaçlı Aldım Çok Memnun Kaldım.Sadece Beinconnect üyeliği açabiliyormuyum? Arkadaşımda Uydulu Bein Var.Bende Yok.Todd Tv Ye üye Olsam Aynı Performansı Alırmıyım? Sadece Beinconnecte Üye Olunuyor Mu ?

İyi Günler Dilerim
Beinconnet maç izlerken kanser olma garantili bir sistem. Sürekli donmalar kopmalar oluyor parana yazık derim. Ona para vermek yerine hiç verme başka yerden izle :) Todd hiç kullanmadım bilmiyorum.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,114
İsim
Taha Efe

İyi Günler Dilerim
Hiçbir Fark yok Tek olay Artık BeinConnect üyeliği Alamıyorsun Digitürke abone Olmazsan ama Tod Alınabiliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,613
Üyeler
152,088
Son üye
Xatros
Top Bottom