Neler Yeni

TOGG, Almanya'da test için görüntülendi!

Paradox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
muammer zeki
@Luis bloom Ulan bir işe girişmiş insanlar bir şeyler yapmaya çalışmış ve başarmak üzereler, bu arabayı erdoğan yapmadı ki bu arabayı hükümet yapmadı ki, siz hükümete olan kininizi arabaya kusuyorsunuz, bu ülke bu kafa yapısında ki insanlar yüzünden geri adım atmaya mahkumdur. Kendinize gelin ve arabaya sahip çıkın. Bir sürü malzeme dışardan alındı bu nasıl yerli diyen bebeler için söylüyorum gidin ve dünya markası firmaların kaç tanesi işe başladığın da %100 kendi ürünlerini kullanmış, şuan hala dünya markası olup dışarıdan aldığı malzeme ve materyaller ile üretim yapan firmalar var. Allah aşkına şu cahiliyet kirini üzerinizden atın.

Son düzenleme:

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,199
İsim
Taha Efe
TOGG'un tüm üretim bantlarını üreten firmada staj yaptım (otomotiv mühendisliği okuyorum) Ciddi bir çalışma var ve gerçekten bitti sayılır tüm hatlar. Gizli bilgilerde edindim medyaya yansımayan fakat burada paylaşamam. Ek olarak şuan ki aracın üretiminin gecikmesinin en büyük nedeni, TR de ki fason üreten tedarikçiler. Araç yerli olsun diye fason denilen( her hangi küçük veya büyük hammadde , parça vb.) parçaların tedariği Türk firmalardan yapılıyor. Fakat Türk tedarikçileri devamlı olarak kalite kontrol standartlarını sağlamayan ürün gönderiyor. Bizim mühendisler de parçaları kabul etmeyince süreç uzuyor. Kısacası keşke Ülkemizdeki tedarikçi firmalar bakkal gibi değil de profesyonel çalışsalar.
Hocam Kalite Kontrol islemlerinde Mercedez Benz Türk yada Otosan Gibi Yabancı uyruklu firmalardan yardım Alım oluyormu yoksa Tamamıyla Kontrol yerli mi? Merak ettim

Cihangir

80+ Gold

Kontfire

80+ Silver
Hocam Kalite Kontrol islemlerinde Mercedez Benz Türk yada Otosan Gibi Yabancı uyruklu firmalardan yardım Alım oluyormu yoksa Tamamıyla Kontrol yerli mi? Merak ettim
Güzel soru, bana verilen bilgilere göre tamamen, benim şuan çalıştığım (eskiden staj yaptığım) firmadan, TOGG'dan ve DÜRR gibi türk firma çalışanlarından kalite kontrol uzmanlari tarafından gerçekleştiriliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani TOGG'un üretimine dahil olmayan firmalardan herhangi bir destek , hizmet vb alınmıyor.

Cihangir

80+ Gold

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
öyleyse oy verilecke kişi belli tutup ta feminist lpg destekleyip hapistekilere özgürlük isteyenlere verilmez
Hapisteki kişi herhangi bir ceza verilmeden içeride tutuluyor. Mahkeme bağımsız bir şekilde buna karar versin atılsın içeri. Dolar 20 oldu hala yaptığınız muhabbetlere bak. Şeriatçiliği ve dini kullanma hakkında bir şey demek bile istemiyorum artık.

Hasan344

80+ Gold
Araba çok tipsiz geldi bana. Bence ilerki senelerde rakip olarak çok daha iyi markaların modelleri çıkar ve toggun fazla tutacağını zannetmiyorum.

LocutuS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Ahmet Ahıskalı
Araba çok tipsiz geldi bana. Bence ilerki senelerde rakip olarak çok daha iyi markaların modelleri çıkar ve toggun fazla tutacağını zannetmiyorum.
Piyasada emsali olan araçlara göre aslında gayet güzel ve tok görünüyor. Benim anlamadığım yavaş yavaş üretim bandından inmeye başlayacak olan bir araç hakkında hala tatmin edici bilgilere sahip değiliz. Keza bu durum fiyat konusunda da böyle. Aynı sınıftaki içten yanmalı motora sahip suv araçlarla aynı fiyata sahip olacağı söyleniyor ama o sınıfta nice araçlar var. Artık bu belirsizliği kaldırmaları lazım.

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
Tekerler emanet gibi duruyor tabi mesele bu değil gözüme çarptı sadece

Fireable

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Alper Parlak
Nürburgring'e gidildiğini bilmiyordum testler için. Benim küçüklüğüm Nürburgring'de geçti. Duyunca sevinmdim. (Küçüklüğüm derken küçükken günün 5 saati M3 Challenge oynardım onda sadece Nürburgring vardı)

Top Bottom