Neler Yeni

Top oynarken nefesim kesiliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar ben hızlı koşan birisiyim ama 2 gün top oynamassam hemen tıkanıyorum futbolu bıraktım simdi mesala haftasonu maç var gidemiyorum çünkü tıkanıyorum oynarken hafta sonu mac var diyede halısaha ya gidip ciğer açmak ta istemiyorum benden yavas bir arkadaşım var ama o 1 sene hic top oynamasa geldiğinde yine eski hızında koşuyor ben bu ciğerimin tıkanmasını nasil engellerim birde ekstradan siz top oynarken nasil nefes alıyorsunuz ben genelde agizdan alip burunda veriyorum ama sizce nasıl olmalı ritim vs.

0W3R

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Ömer Beyazkılınç
koşarken yada ağır işler yaparken ağızdan alıp burundan verirseniz daha az bir hava alışverişi yapmış olursunuz oyüzden hem ağız hem burundan alıp vermelisiniz böylece daha fazla hava alırsınız

alican mansuroğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
alican mansuroğlu
Arkadaşlar ben hızlı koşan birisiyim ama 2 gün top oynamassam hemen tıkanıyorum futbolu bıraktım simdi mesala haftasonu maç var gidemiyorum çünkü tıkanıyorum oynarken hafta sonu mac var diyede halısaha ya gidip ciğer açmak ta istemiyorum benden yavas bir arkadaşım var ama o 1 sene hic top oynamasa geldiğinde yine eski hızında koşuyor ben bu ciğerimin tıkanmasını nasil engellerim birde ekstradan siz top oynarken nasil nefes alıyorsunuz ben genelde agizdan alip burunda veriyorum ama sizce nasıl olmalı ritim vs.
bizde halısahada dk 10da ölü gibiyiz ama sonra otomatik alışıyoz sende nasıl bilmem

Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sigara kullanıyorsan normal.
Hocam sigara yok kilolu değilim herhangi bir hastalığım da yok ve tıkanıyorum dedim ama ben normal bir saha da veya daha büyük bir sahada hem defans yapan hem forvet yapan hızlıda koşuyorum burda bir sıkıntı yok sorun 2 gün eğer koşmassam tıkanıyorum arkadaşlar maca çağırıyor simdi bir maç var diyede bir gun onceden gidip koşmak cok mantıksız her mactan önce öylemi yapacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

bizde halısahada dk 10da ölü gibiyiz ama sonra otomatik alışıyoz sende nasıl bilmem
Ben böyle 2 saat bi antrenman tarzinda hafif top oynayarak koşmam lazim anca o şekilde ciğerim açılıyor

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
umt
Discord
umt#4257
Hocam sigara yok kilolu değilim herhangi bir hastalığım da yok ve tıkanıyorum dedim ama ben normal bir saha da veya daha büyük bir sahada hem defans yapan hem forvet yapan hızlıda koşuyorum burda bir sıkıntı yok sorun 2 gün eğer koşmassam tıkanıyorum arkadaşlar maca çağırıyor simdi bir maç var diyede bir gun onceden gidip koşmak cok mantıksız her mactan önce öylemi yapacağım

Ben böyle 2 saat bi antrenman tarzinda hafif top oynayarak koşmam lazim anca o şekilde ciğerim açılıyor
kondisyon eksikliği

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,528
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
benimde aynı şekil ama daha ağırıydı merdiven çıkarken bile nefes nefese kalıyordum velhasıl kelam sigarayı değil futbol oynamayı bıraktım halı sahalara falan gitmiyom artık

Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Paşadöner
benimde aynı şekil ama daha ağırıydı merdiven çıkarken bile nefes nefese kalıyordum velhasıl kelam sigarayı değil futbol oynamayı bıraktım halı sahalara falan gitmiyom artık
ahah aynısı bende sadece öyle okulun bahçesinde flan onun dışında bende aynı

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,528
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Paşadöner
Konusurkende nefes nefese kaliyordum nefes testi vs yapildi bi anormallikte cikmadi
Aynı sorun hocam herhangi bir hastalığım yok ama tıkanıyorum hemen

Arkadaşlar bişey sorcam ciğerimi açmak için illa top oyanamadan once abanarak tum hizimlami koşmak gerek yoksa tempolu bir sekilde turlarsam açılırmı?

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,562
Üyeler
156,800
Son üye
eray41
Top Bottom