Neler Yeni

topladığım sisteme bakarmısınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Süleyman Aydın
Emir arkadaşımızın dediği gibi İşlemci soket farkı var. İşlemciyi değiştirmen gerekiyor. Ssd pahalı geldi aynı fiyata sıcak fırsatlar bölümünde 1 tb var

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
ada yalın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Değmez daha geçen 29k ya 5 7500f li sistem yayınlandı.Birde ddr5 anakart ve ram varken işlemci ddr4?
bütcem aslında varda alasım gelmiyor oyun pek oynamıyorum işte kullanıyorum tek oynadıgım oyunda rust oyun icinde 30k seviyelerine cıkmak istemiyorum. işlemci 7500f ile 2k fark var diye öyle yaptımda güzel bir indirim bulursam 7500f alırım. şuanki hazır sistemlerin coguna baktım benim ihtiyacımı karşılamıyor bana hızlı sdd ve 32gb ram lazım en az cogu sistem 16gb ram ve düşük mb li ssdler var psularıda güvenilmez seviyede pc de agır işler yapmicam ancak nerdeyse 7/24 acık kalıcak cok fazla program olucak bide onun icin biraz böyle oldu sistem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Emir arkadaşımızın dediği gibi İşlemci soket farkı var. İşlemciyi değiştirmen gerekiyor. Ssd pahalı geldi aynı fiyata sıcak fırsatlar bölümünde 1 tb var
işlemciyi hallederim bir şekil. ssd bana mb si yüksek lazım benim atığım okuma yazma hızı iyi baya yer konusu problem degil ek depolama birimlerim var evde.(ekledigim ssd topladıgım pc de soyledigi degerleri vericekmi hic bakmadım acıkcası)

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
bütcem aslında varda alasım gelmiyor oyun pek oynamıyorum işte kullanıyorum tek oynadıgım oyunda rust oyun icinde 30k seviyelerine cıkmak istemiyorum. işlemci 7500f ile 2k fark var diye öyle yaptımda güzel bir indirim bulursam 7500f alırım. şuanki hazır sistemlerin coguna baktım benim ihtiyacımı karşılamıyor bana hızlı sdd ve 32gb ram lazım en az cogu sistem 16gb ram ve düşük mb li ssdler var psularıda güvenilmez seviyede pc de agır işler yapmicam ancak nerdeyse 7/24 acık kalıcak cok fazla program olucak bide onun icin biraz böyle oldu sistem

işlemciyi hallederim bir şekil. ssd bana mb si yüksek lazım benim atığım okuma yazma hızı iyi baya yer konusu problem degil ek depolama birimlerim var evde.(ekledigim ssd topladıgım pc de soyledigi degerleri vericekmi hic bakmadım acıkcası)
1TB fiyatına 500GB almak ne kadar mantıklı bilemiyorum. Bu SSD'de DRAM var mı peki ?

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,557
İsim
Selim

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
ada yalın
1TB fiyatına 500GB almak ne kadar mantıklı bilemiyorum. Bu SSD'de DRAM var mı peki ?
benim icin yer önemli degil ztn benim icin ufakta olsa cok hızlı işlem yapabilcek bir yer lazım. dram var

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,557
İsim
Selim
benim icin yer önemli degil ztn benim icin ufakta olsa cok hızlı işlem yapabilcek bir yer lazım. dram var

Aynı sistem ekran kartı 0 ikinci el almaktan iyidir ama siz başka kampanyaları da bekleyin

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom

Bunda da DRAM var hocam 1TB.

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
ada yalın
Hocam ara ara indirime giriyor kendi başına toplamak yerine hazır sistem alın
hocam şu 2 aydır indirim göremiyorum ben sürekli fiyatlar artıyor şuanda forumda indirim d,ye paylaşılan cogu sistem 2 ay öncesinin normal cıkan sistemleri aynı nerdeyse. şu kasımda belki iyi bişeyler olur okadarda bekleyeme bilirim

Bunda da DRAM var hocam 1TB.
şuan pc de bundan var 2 senede saglıgı 50 altına düştü daha almayı düşünmüyorum

Aynı sistem ekran kartı 0 ikinci el almaktan iyidir ama siz başka kampanyaları da bekleyin
hocam daha pahalıya daha kötü bir ssd ve ram alıyorum mantıklı degil kartın 2.el olması problem degil bence zaten yeni bir kart mining şuan yapan yok alan kişi en fazla oyun oynayıp iş yapmıştır. kasımı beklicem tabii ki şuan kullandıgım sistemin ömrü yeterse

İşlemci AM4, Anakart AM5 o_O
evet degiştiririm onu problem degil şuanlık

Son düzenleme:
Top Bottom