Neler Yeni

Toplama PC mi * Telefon mu *

Temberi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
yiğit erden
Merhaba ben ya toplama bilgisayar yada bir telefon alacağım ama hangisini alacağıma karar veremedim.Ben şu ana kadar sadece CS.GO ya para vermerek oynamıştım çünkü bilgisayarım sadece onu kaldırıordu artık onuda kaldırmıyor ama güzel bir PC m olursa tüm oyunları oynayabileceğim. Ancak telefonumda çok eskidi ve telefonda da Mobile Legendes Bang Bang adlı oyunda son rütbeyim ve telefonda amatör olak çektiğim fotoğrafları montajlıyorum(renk ayarı) bu sene liseye geçeceğim ve ya DA nın 5999 TL ye topladığı PC yi biraz yükselterek ve birde monitörle alacağım. Yada İphone 11 alacağım şu anda Telefon daha çok işime yarayacak gibi ama yazın bir yerde çalışıp kendime 3000 TL bandında bir telefon da alabilirim sizce ne almalıyım.NOT:İKİSİNİ AYNI ANDA ALMA ŞANSIM YOK YANİ 5000 TL YE PC 3000 TL YE TELEFON OLMAZ ALACAKSAM ADAM AKILLI BİR ŞEY ALACAĞIM ŞEY BENİ 6,7 YIL GÖTÜRMELİ NOT2:bu konuyu daha önce açtım ancak yeterli cevabı alamadığım için tekrar açıyorum

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Hocam ikisi çok çok farklı şeyler. Telefon ayrıca bir tür ihtiyaçtır bu devirde. " Bugün plaja mı gitsem yoksa kayak merkezine mi ? " tarzına bir soru sormuşsunuz.

COREXAR

80+ Silver
Hangisine daha çok ihtiyaç duyuyorsan onu almalısın

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Anonim Anonimoğlu
Merhaba ben ya toplama bilgisayar yada bir telefon alacağım ama hangisini alacağıma karar veremedim.Ben şu ana kadar sadece CS.GO ya para vermerek oynamıştım çünkü bilgisayarım sadece onu kaldırıordu artık onuda kaldırmıyor ama güzel bir PC m olursa tüm oyunları oynayabileceğim. Ancak telefonumda çok eskidi ve telefonda da Mobile Legendes Bang Bang adlı oyunda son rütbeyim ve telefonda amatör olak çektiğim fotoğrafları montajlıyorum(renk ayarı) bu sene liseye geçeceğim ve ya DA nın 5999 TL ye topladığı PC yi biraz yükselterek ve birde monitörle alacağım. Yada İphone 11 alacağım şu anda Telefon daha çok işime yarayacak gibi ama yazın bir yerde çalışıp kendime 3000 TL bandında bir telefon da alabilirim sizce ne almalıyım.NOT:İKİSİNİ AYNI ANDA ALMA ŞANSIM YOK YANİ 5000 TL YE PC 3000 TL YE TELEFON OLMAZ ALACAKSAM ADAM AKILLI BİR ŞEY ALACAĞIM ŞEY BENİ 6,7 YIL GÖTÜRMELİ NOT2:bu konuyu daha önce açtım ancak yeterli cevabı alamadığım için tekrar açıyorum
Telefonu oyun için istiyorsan kessinlikle BİLGİSAYARI almalısın bluestacks indirerek mobil google play uygulamalarını kullanabilirsin bende aynı kararsızllıktaydım PC yi seçtim ama PC alırkende foruma sık sık sor ve bilgili ve güvendiğin kişilerden destek al. Kendine iyi bak.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bilgisayar bana göre

Çınar Yaşar

80+ Gold
Kendinize ait bir telefonunuz varsa toplama PC

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Şimdiki telefonun seni idare ediyorsa bilgisayar, ancak telefonun seni 2-3 sene daha götürmeyecekse iPhone.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,955
Üyeler
144,600
Son üye
Bylaz
Top Bottom