Neler Yeni

PC mi Telefon mu

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Merhaba ben ya toplama bilgisayar yada bir telefon alacağım ama hangisini alacağıma karar veremedim.Ben şu ana kadar sadece CS.GO ya para vermerek oynamıştım çünkü bilgisayarım sadece onu kaldırıordu artık onuda kaldırmıyor ama güzel bir PC m olursa tüm oyunları oynayabileceğim. Ancak telefonumda çok eskidi ve telefonda da Mobile Legendes Bang Bang adlı oyunda son rütbeyim ve telefonda amatör olak çektiğim fotoğrafları montajlıyorum(renk ayarı) bu sene liseye geçeceğim ve ya DA nın 5999 TL ye topladığı PC yi biraz yükselterek ve birde monitörle alacağım. Yada İphone 11 alacağım şu anda Telefon daha çok işime yarayacak gibi ama yazın bir yerde çalışıp kendime 3000 TL bandında bir telefon da alabilirim sizce ne almalıyım.NOT:İKİSİNİ AYNI ANDA ALMA ŞANSIM YOK YANİ 5000 TL YE PC 3000 TL YE TELEFON OLMAZ ALACAKSAM ADAM AKILLI BİR ŞEY ALACAĞIM ŞEY BENİ 6,7 YIL GÖTÜRMELİ NOT2:LÜTFEN O TELEFONA O PARA ÇOK DEMEYİN BİZDE BİLİRORUZ AMA BENİ EN AZ 6-7 YIL GÖTÜRMESİ LAZIM
İyide 3000 e alacağın kaliteli bi telefon ve 5000 6000 civarına alacağın bi pc seni zaten götürür 7 yıl

Yağız 111

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Yağız Güngör
Köyde kuzenlerinle oynamak istiyorsan laptop al monitör alma masrafından kurtulursun ve bu sıralar 4000 5000tl'lik bir laptop CS:GO, Mobile Legends, LOL gibi oyunları rahatlıkla oynatır. 1000tl kalıyor biraz daha biriktirip iyi bir telefon alabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,929
Üyeler
144,592
Son üye
Aalanvlr
Top Bottom