Neler Yeni

Toplama Veya Hazır Kasa Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan Demir
Bütçe
30.000
2 saat önce gençer gaming mbt-3 hazır kasası hakkında fikirlerinizi sormuştum çoğunuz alma veya ekran kartını 6700xt olarak değiştir demişsiniz önerebileceğiniz monitör dahil hazır kasa veya toplama kasa var mı

son olarak tüm parçaları tek seferde alabilecek durumum yok bu ay monitör ile ram diger ay ekran kartı ve ssd falan alıp hepsini elde ettikten sonra kasaya takıp kullansam sorun olur mu

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Fizikl @AyazAk4161 beyler ikinizin önerdigi de gayet iyi bence sonuc olarak aynı performansı verirler ama hangisini secsem bilemedim cok anlamıyorum bu islerden hangisi daha uzun vadeli götürür beni bir de monitör öneriniz var mı

Grande Terim

80+ Silver
@Fizikl @AyazAk4161 beyler ikinizin önerdigi de gayet iyi bence sonuc olarak aynı performansı verirler ama hangisini secsem bilemedim cok anlamıyorum bu islerden hangisi daha uzun vadeli götürür beni bir de monitör öneriniz var mı
6800 sistemin stoğu yok rx 6800 daha uzun götürür vram fazla olduğu için Ama yok ben rt açmak istiyorum dersen 4060 ti

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
6800 4060ti den biraz daha iyi ve kağıt üstünde özellik olarak v.s daha iyi bir kart üstelik attığım sistemin kasa ekran kartı psu ve anakartı asus marka yani kaliteliler bunun dışında ekran kartı asusun rog serisi gibi çok üstün ve güçlü soğutmanın yanı sıra malzeme kalitesine sahip bir model rtx 4060ti de teknolojileri ve yazılımı sayesinde gayet güçlü bir kart ancak 8gb vram günümüzde bazı güçlü grafikli oyunlar için sınır seviyesine gelmeye başladı iki sistemde günümüz için gayet f/p ama rx6800 lü olan uzun ömürlülük ve performans açısından daha iyi olur eğer stok varsa onu alın derim

Top Bottom