Neler Yeni

toplanın beylr bugün başıma gelen birşeyi anlatacağım+termal macun

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,460
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
bu öneri konusu değil ama kendi deneyimimi söylemek istiyorum i5 4440 işlemcim stok fanla overclocksuz 100 dereceden aşağı düşmüyordu şok oldum pc yi kapattım cooler master MasterGel Pro aldım 50 derece üstünü görmedim birdaha termal macun almayı düşünürsen bunu tavsiye ederim ince hesaptan 60 tl aşırı f/p macun ve ekran kartına da sürülebiliyor

Excator23cm

80+ Gold
Prime 95i açınca ekrana bi kutucuk çıkacak sağdaki butona basıcan Just Stress gibi bir şey yazar onda bastıktan sonra sol belond above yazana tıklayıp ok dicen sttres testi başlıcak ilk başlarda derece fazla yükselmeyebilir fakat test kademe kademe gidiyor 1 saat boyunca test et o zaman anlarsın gerçek yük altındaki derecesini. Ben 1 saatte 94 derceyi gördüm stok fanla.
eyw denicem+
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu öneri konusu değil ama kendi deneyimimi söylemek istiyorum i5 4440 işlemcim stok fanla overclocksuz 100 dereceden aşağı düşmüyordu şok oldum PC yi kapattım cooler master MasterGel Pro aldım 50 derece üstünü görmedim birdaha termal macun almayı düşünürsen bunu tavsiye ederim ince hesaptan 60 TL aşırı f/p macun ve ekran kartına da sürülebiliyor
bende de valorantta 95 derece oluyordu şimdi 53 dereceyi geçmiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,593
Üyeler
157,400
Son üye
morlahana
Top Bottom