Neler Yeni

Toplayacağım ilk pc.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Sahin
Baya bi araştırma yaptım, son gelen amd fps arttırma programından sonra bu ekran kartında karar kıldım. Diğer parçalar konusunda herhangi bir problem çıkarabilecek parça var mı, yardımcı olur musunuz?

Ekler

• Screenshot_2024-08-02-22-31-15-584_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-08-02-22-31-15-584_com.android.chrome.jpg
    435.3 KB · Hit: 92

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
Alp Öztürk
Baya bi araştırma yaptım, son gelen amd fps arttırma programından sonra bu ekran kartında karar kıldım. Diğer parçalar konusunda herhangi bir problem çıkarabilecek parça var mı, yardımcı olur musunuz?
4070 Super sistem vardı onu al bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Yağız
hocam sistem güzel de benim önerim si---nerji sitesindeki ryzen 7600 rtx 4070s sistem suanki fiyati 36k almanı öneririm bende sipariş ettim ozellestirebilirsin kafana göre

Tuncaycoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Taha Tuncay Arpacı
Alacaksan da başka marka kasa yok mu acaba ? Rampage pek alınası durmuyor şahsen.

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Timur
bu fiyatlara çıkarsan mutlaka 7800x3d almalısın

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Sahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam sistem güzel de benim önerim si---nerji sitesindeki ryzen 7600 rtx 4070s sistem suanki fiyati 36k almanı öneririm bende sipariş ettim ozellestirebilirsin kafana göre
İsmi nedir tam olarak o sistemin, bide 2 fanlı çok tetcih etmeyin diyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu fiyatlara çıkarsan mutlaka 7800x3d almalısın
İnchesap sitesinde vardı o işlemci bu gece kampanyası olarak, fakat bütçe max bu kadar malesef

Alacaksan da başka marka kasa yok mu acaba ? Rampage pek alınası durmuyor şahsen.
Görünüşe pek önem vermiyorum ben reis. Eğer portlarında falan filan problem olduğunu biliyorsan, değiştireyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Yağız
İsmi nedir tam olarak o sistemin, bide 2 fanlı çok tetcih etmeyin diyorlar.

İnchesap sitesinde vardı o işlemci bu gece kampanyası olarak, fakat bütçe max bu kadar malesef

Görünüşe pek önem vermiyorum ben reis. Eğer portlarında falan filan problem olduğunu biliyorsan, değiştireyim
hocam ekran kartı yüksek derece muhabbetleri var doğrudur ismini hatırlamıyorum ama bi youtuberin sistemi youtube a 4070s 7600 yazdığında çıkar muhtemelen İncehesap indirim yapmıyor bile çoğu parça akakcede daha ucuz

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Timur

7900gre oyunlarda bazen 4070ti'ı bile geçiyor. 4070 superci nvidia fanlarına çok ta takılmamanı tavsiye ederim. rezalet, deli gibi ısınan hayvan gibi ses yapan gainwardın 4070 superini tavsiye ediyolar. alan bir arkadaş pişman olmuş forumda. soğutucam diye uğraşıyor. yorum yazıp yardımcı olmaya çalışıyorum postuna ben amd istemiyorum diyor. sürünün o zaman abi. 30 bin TL'ye 4070 ti alın 21 bin tllik 7900gre'den daha düşük fps alsın kart.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Sahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

7900gre oyunlarda bazen 4070ti'ı bile geçiyor. 4070 superci nvidia fanlarına çok ta takılmamanı tavsiye ederim. rezalet, deli gibi ısınan hayvan gibi ses yapan gainwardın 4070 superini tavsiye ediyolar. alan bir arkadaş pişman olmuş forumda. soğutucam diye uğraşıyor. yorum yazıp yardımcı olmaya çalışıyorum postuna ben amd istemiyorum diyor. sürünün o zaman abi. 30 bin TL'ye 4070 ti alın 21 bin tllik 7900gre'den daha düşük fps alsın kart.
Evet, çok fazla video izledim hepsinde de 7900 fark atıyor fps konusunda. Ki şimdi yeni uygulama geldi amd için fps arttırma konusunda, şuan fpste rakibi yok sanırım bu fiyata. Normalde 1 hafta önce 7800xt alacaktım. Fakat stok bitti, şansıma 7900e denk geldim

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Yağız

dostum adamın topladığı sistem 45k civarında bu 4070s sistem 36k diye önerdim gereksiz yorumlara gerek yok ayrıca her şey kas gücü de değil

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Ömür
Biraz pahalı gibi geldi bekle

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Timur
36k lık sistemde ssd dandik ram dandik sıvı soğutma yok hiçbişey yok. aradaki fiyat farkının %80ini onlar oluşturuyor. her şey kas gücü değil nvidiacıları hemen toplandı arkadaş alıntı bile yapıp cevap vermiyicem. postu açan arkadaşa yardımcı olıyım yeter bana.

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Ömür
Bunları alırsan daha iyi olur 42k civarı tutuyor

Top Bottom