Neler Yeni

Toshiba RC500 2,5 Yıl Sonundaki Test Sonucu Ve Crucial P3 Plus 1TB Hakkında

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Emre
Merhaba, öncelikle Toshiba RC500(1700-1600MB/s) M2 SSD'in 2-2,5 yıl sonundaki test sonucunu paylaşarak konuya devam etmek istiyorum.
Screenshot_1.png

Test sonucu bu şekilde, ben test etmeden önce Crucial P3 Plus 1TB M2 indirimde iken siparişini verdim:
Screenshot_2.png

Sizce siparişi iptal etmeli miyim? Benim kullandığım M2 SSD artık işlevsiz kalmıştır diye siparişi verdim, siparişi verdikten sonra test edeyim dedim halen aynı okuma-yazma hızını verebiliyor. Pek fazla RDR2 tarzı yüksek depolama isteyen oyunlar oynamıyorum, genellikle Indie tarzı oyunlar oynarım oynayacağım zaman.

Genel kullanım ve ileriye dönük bakacak olursak sizce ne yapmalıyım, alayım yanımda dursun tarzında mı almalıyım dolar kurunun artması nedeniyle yoksa mevcut M2 ssd'im yerine mi kullansam. Açıkcası direkt iade de gerçekleştirebilirim.

Şu anki Toshiba RC500 yerine kullansam bilgisayar günlük kullanımında dahil bir performans artışı olur mu? Zaten home office tarzı çalıştığımdan pek oyun falan da yüklü değil, oynayamıyorum da 500GB kapasitenin 166GB'ı dolu.

Sizin görüşleriniz nedir onu merak ediyorum, şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.​

Top Bottom