Neler Yeni

Tosla Kart nasıl para transferi yapılır?

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar benim Tosla kartım var arkadaşlarımla olsun diğer çevremle olsun iban diye bir şey gerekiyormuş Toslada sadece isim soy isim yazıp son telefon hanesiyle para gönderip/isteyip gönderiliyormuş ama onun yanında birde iban diye bir şey varmış bilmediğim için soruyorum bu iban nedir ve Tosla kart için iban varmı? İbanımı nasıl bulup atabilirim?

Caelius

80+ Silver
Bende tosla kullaniyorum ilk defa duydum iban oldugunu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam galiba buldum
Hesap türün ve limitlerine girin profilin kısmından ordan limitini yukselte basin iban gorunuyor

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende tosla kullaniyorum ilk defa duydum iban oldugunu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam galiba buldum
Hesap türün ve limitlerine girin profilin kısmından ordan limitini yukselte basin iban gorunuyor
Bende yükseltmeden direkt iban yazıyor olurmu

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
İban yok toslada hocam. Kendine ait hesaptan toslaya para yükleyebilirsin ibanla

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İban yok toslada hocam. Kendine ait hesaptan toslaya para yükleyebilirsin ibanla
bilinmeyen.png

Şöyle ekran çıkıyo bende

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Tamam işte hocam kendine ait banka hesabından kendi toslana para yükleyebilirsin
Hocam cahilliğimden kusura bakmayın benim herhangi banka kartım yok ama böyle iban çıkıyor ben şimdi bunu atsam bana para atabiliyorlarmı şimdi

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kendi banka hesabından kendi tosla hesabına min 1 tl atman gerekiyor hesabını doğrulamak için. Altını çiziyorum; tosla hesabın ve banka hesabının sahibi aynı kişi olmalı.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam cahilliğimden kusura bakmayın benim herhangi banka kartım yok ama böyle iban çıkıyor ben şimdi bunu atsam bana para atabiliyorlarmı şimdi
Kendi banka hesabından kendi tosla hesabına min 1 TL atman gerekiyor hesabını doğrulamak için. Altını çiziyorum; tosla hesabın ve banka hesabının sahibi aynı kişi olmalı.
Bu sayılırmı acaba banka girmeden iban çıkıyor

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,958
Üyeler
156,409