Neler Yeni

Tosla Kart Nedir?

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT
Arkadaşlar tosla kart almayı düşünüyorum nereden satın alabilirim para çekme limitleri ininal gibi 1 yılda en fazla 300 TL ama doğrulanmış toslalı diye bir seçenek var bu doğrulama nedir kartı aldım 5 tl yi verdim diyelim uygulama içinden e postamı telefonumu felan girince doğrulanmış hesaba mı geçmiş olacağım yoksa üstünde ismim yazan özel bir kart getittirmem mi gerek papara black card gibi mesela yani nasıl doğrulayabilirim kredi kartından ve banka kartından para yükleme seçeneği var mı ininalde olduğu gibi nasıl doğrulayabilirim doğrulanmış hesaplar günlük 2000 TL çekebiliyormuş kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,723
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Arkadaşlar tosla kart almayı düşünüyorum nereden satın alabilirim para çekme limitleri ininal gibi 1 yılda en fazla 300 TL ama doğrulanmış toslalı diye bir seçenek var bu doğrulama nedir kartı aldım 5 TL yi verdim diyelim uygulama içinden e postamı telefonumu felan girince doğrulanmış hesaba mı geçmiş olacağım yoksa üstünde ismim yazan özel bir kart getittirmem mi gerek papara black card gibi mesela yani nasıl doğrulayabilirim kredi kartından ve banka kartından para yükleme seçeneği var mı ininalde olduğu gibi nasıl doğrulayabilirim doğrulanmış hesaplar günlük 2000 TL çekebiliyormuş kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Ben paparaya onaylı üyeyim kimliği verdim öyle oldum toslayi bilmiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,932
Üyeler
156,548
Son üye
alex57
Top Bottom