Neler Yeni

Toyota Corrola 1.5 Vision Multi Drive S Mi vs Hyundai Bayon Style Paket

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Sidar...

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Sidar Özel
Selamlar sizce toyota corrola 1.5 vision multi drive s mi yoksa
Hyundai bayon style paketmi
Ötv indirimi ile alacağız (rapor ile sizce hangisi olmalı)

Sidar...

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Sidar Özel
2020 Corolla Dream sahibiyim araç kaliteli bir araç megane renault araçları gibi eşantiyon değil süspansiyon karakteri sert karakterli koltuklar baldır destekli makinada yıkanabilir kılıflara sahip . Ses sistemi başarılı opsiyonel jbl 800w ses sistemi'de mevcut . Bana dunlop lastikler ile geldi orta şeker bi lastik . Bagaj kapasitesi 4 kişilik ailenin ihtiyaçlarını karşılayacak kadar geniş . Multimedyada android auto / apple car play opsiyon. Klasik japon sorunsalı ses yalıtımı zayıf ama çokta sorun değil 150 160 sonrası rüzgar sesi gelmeye başlıyor. 194 civarında limitör var. 25.400 km'de şuan trim ses yok bu km'de olmaz ama şuanda trim ses yok belirtmek istedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yokuşlarda 1.5 motor orta performanslı turbo motor performası beklemeyin kesinlikle. Çok kaçan seri araç olduğunu söyleyemem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cvt şanzıman yakıt ekonomisi normal modda 5.5 lt 90 100kmh ile eco ike 70 80 ile 4.4 lt ye kadar düşüyor . Motor lpg destekli lpg uyumlu.
Çok teşekkürler corollayi bulamadık yarın indirimi bitiyor şuan hyundai bayon ve opel 1.2 crossland var siz hangisini tercih ederdiniz

Aykut D.

80+ Gold
Çok teşekkürler corollayi bulamadık yarın indirimi bitiyor şuan hyundai bayon ve opel 1.2 crossland var siz hangisini tercih ederdiniz
Opel yakar bence 1.2 turbo benzin ekonomiklik açısından hyundai derdim.

Aykut D.

80+ Gold
Status
Bu konu kilitlenmiştir.