Neler Yeni

Trabzonspor 2-1 Beşiktaş

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
2-3 tane holigan terorist ile koskocaman Trabzon'u yargılaman komik geldi açıkçası.
Yok hocam tüm Trabzonu yargılamadım. Ama Trabzonda Fenerbahçe Forması Giyenlere Oldukça Sert Karşılık verildiğini duymuştum

Jaja50

80+ Silver
Yok hocam tüm Trabzonu yargılamadım. Ama Trabzonda Fenerbahçe Forması Giyenlere Oldukça Sert Karşılık verildiğini duymuştum
Ah hocam ah, söylediklerinin hepsi 2011'den 2 yıl sonra olan şeyler. O kin ile, o sinirle böyle olaylar gündem olmuştu. Trabzon'u rezil ediyorlardı, hatta onlar yüzünden terorist ilan edilmiştik be. Takmayın hocam takmayın, öyle haberler v.s kalmadı artık. Dağ başında mı yaşıyoruz la? İsteyen istediği formayı giyer. Sosyal medyada çok yanlış çarpıtılıyoruz sanırsam.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
2-3 tane holigan terorist ile koskocaman Trabzon'u yargılaman komik geldi açıkçası.
Orda demeye çalıştığım 2 madde halindeydi
1. Otobüsün kurşunlanması
2. Trabzon şehrinde çoğunlukla karşılaşılan Fenerbahçe karşıtlığı gibi
Yoksa her takımda holiganlar, magandalar var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ah hocam ah, söylediklerinin hepsi 2011'den 2 yıl sonra olan şeyler. O kin ile, o sinirle böyle olaylar gündem olmuştu. Trabzon'u rezil ediyorlardı, hatta onlar yüzünden terorist ilan edilmiştik be. Takmayın hocam takmayın, öyle haberler v.s kalmadı artık. Dağ başında mı yaşıyoruz la? İsteyen istediği formayı giyer. Sosyal medyada çok yanlış çarpıtılıyoruz sanırsam.
Hocam sosyal medyada fake Trabzonsporlular da olabilir. İki takımı birbirine düşman etmek ve ortalığı karıştırmak için yaptıklarını düşünüyorum

Jaja50

80+ Silver
Orda demeye çalıştığım 2 madde halindeydi
1. Otobüsün kurşunlanması
2. Trabzon şehrinde çoğunlukla karşılaşılan Fenerbahçe karşıtlığı gibi
Yoksa her takımda holiganlar, magandalar var
Tuttuğum takımın taraftarını bilirim, çoğu objektiftir ama fenerbahçe'yi hiç de sevmezler. Aynı benim gibi. Evet, bir karşıtlığımız var ama o kadarda değil. Saha içinde gömmek için bir karşıtlığımız var :).

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Tuttuğum takımın taraftarını bilirim, çoğu objektiftir ama fenerbahçe'yi hiç de sevmezler. Aynı benim gibi. Evet, bir karşıtlığımız var ama o kadarda değil. Saha içinde gömmek için bir karşıtlığımız var :).
Valla çoğu takım bize karşıt olduğu için pek dokunmuyor artık bize. Alıştık

OptiDark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ozan Ünsal
Fenerbahçe'yi seven mi var be abicim. Her maçta sıkıntı çıkarıyor adamlar.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Fenerbahçe'yi seven mi var be abicim. Her maçta sıkıntı çıkarıyor adamlar.
Her maçta her sıkıntıyı biz çıkartıyormuşuz gibi konuşuyorsunuz.
Buda karşıtlığın farklı bir varyasyonu işte
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olunmayacak gibi değilsiniz ki hocam. Çok gıcık bi takımsınız, en azından dışarıdan öyle gözüküyor.
Yav biz niye gıcık olalım. ?
Buda tüm Trabzona holigan demekle aynı işte hocam. Algı. Ülkede bizim kadar darbe yiyip ayakta kalabilecek kulüp yok
Gene tekiz gene tekiz

Top Bottom