Neler Yeni

Trabzonspor 2-1 Beşiktaş

Jaja50

80+ Silver
uğurcan aldı maçı abdullah avcı taktik falan bilmiyor çok kötü oynadık hatta son dakikalarda anadolu takımı gibi yattık kalkmadık yerden (50 yıllık hamsiyim)
Ya Allah aşkına koskoca Abdullah Avcı'ya taktik falan bilmiyor demek nası bir CAHİLLİKTİR. Toxic fanboy.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Maç hakkındaki yorumlarınızı alalım.
Trabzon 2. Olmadığı sürece sıkıntı yok
Sonra çupamizu verün çupamizu verün diye ortalığı yıkıyorlar. Taraftarları namus meselesi haline getirdi 2010 kupasını.

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Violet'T
Hakkettik, yendik. Uğurcan' a tebrikler. Sergen her pozisyona elini kaldıracağına biraz taktik bilse yine yenilirdi. Abdullah Avcı Beşiktaş'a gereken cevabı verdi. Yallah evine Beşiktaş.
Hamsi sezonu geldi mi ya en büyük başarınız geçen sezon 2.olmak.

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Koydular fazla konuşmaya gerek yok. Hamsi bu sefer ağa takılmadı.

burakismailogl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Burak Ismailoglu

Ekler

• download.jpg
    download.jpg
    8.4 KB · Hit: 25

Jaja50

80+ Silver
Trabzon 2. Olmadığı sürece sıkıntı yok
Sonra çupamizu verün çupamizu verün diye ortalığı yıkıyorlar. Taraftarları namus meselesi haline getirdi 2010 kupasını.
Her seferde yorumlara "çupamızı verun, uiy, hamsi" esprisi yapacak kadar geri kafalı insanlar var. En ufak Trabzonspor'un geçtiği konuda "2010-11 senesinden" bahseden yarım akıllı istanbul toxic istanbul fanboycukları olmadığı sürece o kupadan bahseden yok sen emin ol. 2013'de değiliz, ezberlemişsiniz bir şey konuşup duruyorsunuz. Kimsenin o kupadan bahsettiği falanda yok. Bahseden Trabzonspor'lular da emin ol kendi taraftarları tarafından tepki görüyor. Sen merak etme, beyni olan bir Trabzonspor taraftarı o konulara girmiyor. Buradaki lafım @resitali'ye değil örnek olarak gösterdim.
1612123421748.png

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Her seferde yorumlara "çupamızı verun, uiy, hamsi" esprisi yapacak kadar geri kafalı insanlar var. En ufak Trabzonspor'un geçtiği konuda "2010-11 senesinden" bahseden yarım akıllı istanbul toxic istanbul fanboycukları olmadığı sürece o kupadan bahseden yok sen emin ol. 2013'de değiliz, ezberlemişsiniz bir şey konuşup duruyorsunuz. Kimsenin o kupadan bahsettiği falanda yok. Bahseden Trabzonspor'lular da emin ol kendi taraftarları tarafından tepki görüyor. Sen merak etme, beyni olan bir Trabzonspor taraftarı o konulara girmiyor. Buradaki lafım @resitali'ye değil örnek olarak gösterdim.
Alıntıyı görüntüle
Tamam reis sakin ol. Daha ilk defa yazdım ben bunu. Ama oldukça fazla bu konuyu yazan trabzonsporlu gördüm. O yüzden yani

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Alıntıyı görüntüle
Ama Fenerbahçe otobüsünün kurşunlanması , Trabzondaki Fenerbahçe
karşıtlığı da bariz yani

Top Bottom