Neler Yeni

Traş Makinası Önerir Misiniz Max 2000 TL

metamorph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
metamorph
Arkadaşlar merhaba, traş makinasına ihtiyacım var, bildiğiniz, kullandığınız, tavsiye edebieceğiniz marka-model-link önerilerini benimle paylaşır mısınız? Max bütçe 2K ama altında olursa çok iyi olur. Hatta 500-600 TL lik önerileriniz varsa onları da çekinmeden atın lütfen. Şimdiden teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,910
İsim
Burak Karadağ
Arkadaşlar merhaba, traş makinasına ihtiyacım var, bildiğiniz, kullandığınız, tavsiye edebieceğiniz marka-model-link önerilerini benimle paylaşır mısınız? Max bütçe 2K ama altında olursa çok iyi olur. Hatta 500-600 TL lik önerileriniz varsa onları da çekinmeden atın lütfen. Şimdiden teşekkürler

ilk linkteki bizde mevcut 2'ncisi akrabamlarda mevcut çok güzel cihazlar tavsiye ederim

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Yiğit
powertec TR-758 kullanıyorum, memnunum. şarj süresi uzun gidiyor bayağı. 1 ay önce ilk aldığımda şarj ettim ondan sonra saç olsun sakal olsun o kadar tıraş olduk hala şarjı bitmedi.

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
C.S.
One blade Philips geçen hafta 850₺’ye satılmıştı komple set olarak amazonda. (Şu anda 1.100₺ amazonda. Bence yine de uygun.https://amzn.eu/d/1JuFhkQ ) Fiyat bu kadar uygun ve yorumları da olumlu olunca aldım. Yedek bıçak da satın aldım. Traş makineleri tahriş ediyor. Ben normalde 9000 serisi kullanıyorum, ki Philips’in bir dönem en üst serisiydi. O bile tahriş ediyor özellikle boyun bölgemi. Ancak one blade, sinek kaydı yapmadığı için tahriş olmuyor ama kirli sakal gibi de bırakmıyor. Sıfıra yakın traş ediyor ama sıfır değil.

1 haftalık sakalı kuru traş ettim, memnun kaldım ki traş köpüğü ile de kullanmak mümkün.

Vücut tarağı kutudan çıktı. Duşta kullanabilirsiniz. Biraz sesli çalışsa da hassas bölgelerde kesik atmadı. Vücut traş bıçakları hassas bölgelerde ufak kesikler atıyor ama one blade, sıfır almadığı için kesme gibi bir endişeniz olmuyor. Ancak sesli çalışıyor.

Sonuç olarak One blade araştırabilirsiniz.

Top Bottom