Neler Yeni

Trendyol 25TL Kupon ve Cüzdan Hakkında

HoYeon Jung

80+ Gold
Arkadaşlar iyi günler. Aklıma birkaç soru takıldı. Hemen söylüyorum.
1-Kuponu nasıl kullanacağım? Öde kısmına geldiğim zaman kupon gözükmüyor. Karttaki parayı cüzdanıma mı atmam gerek?
2-Bu Gel Al noktası ne iş? 10TL kupon mu veriyor, yoksa 10TL indirim mi? Yüksek ihtimal 2 tane kupon kullanılamayacağı için gereksiz sanırsam. Çünkü pek fazla trendyoldan alışveriş yapmıyorum.
3-Parayı cüzdana atarken kesinti yapıyor mu?
4-Alacağım ürünün fiyatı 90,46TL. Cüzdana para aktarırken "90.50" yazmam yeterli olur mu?

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Arkadaşlar iyi günler. Aklıma birkaç soru takıldı. Hemen söylüyorum.
1-Kuponu nasıl kullanacağım? Öde kısmına geldiğim zaman kupon gözükmüyor. Karttaki parayı cüzdanıma mı atmam gerek?
2-Bu Gel Al noktası ne iş? 10TL kupon mu veriyor, yoksa 10TL indirim mi? Yüksek ihtimal 2 tane kupon kullanılamayacağı için gereksiz sanırsam. Çünkü pek fazla trendyoldan alışveriş yapmıyorum.
3-Parayı cüzdana atarken kesinti yapıyor mu?
4-Alacağım ürünün fiyatı 90,46TL. Cüzdana para aktarırken "90.50" yazmam yeterli olur mu?
1- Kuponu kullanabilmeniz için cüzdan ile ödeme yapmanız gerekiyor.
2- Semtinizde ki trendyolun anlaşmış noktalarına gidip elden teslim alıyorsunuz. Hesabınıza daha sonrada 10 TL'lik kupon tanımlanıyor.
3- Cüzdana para yüklerken kesinti yapmıyor.
4- Alacağınız ürün cüzdan ile satın alınabiliyor ise ödeme ekranında direk ürün fiyatı kadar cüzdanınıza yükleyip satın alabiliyorsunuz. Elle doldurmanız şart değil.
Daha sorunuz varsa cevaplayabilirim. :)

HoYeon Jung

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1- Kuponu kullanabilmeniz için cüzdan ile ödeme yapmanız gerekiyor.
2- Semtinizde ki trendyolun anlaşmış noktalarına gidip elden teslim alıyorsunuz. Hesabınıza daha sonrada 10 TL'lik kupon tanımlanıyor.
3- Cüzdana para yüklerken kesinti yapmıyor.
4- Alacağınız ürün cüzdan ile satın alınabiliyor ise ödeme ekranında direk ürün fiyatı kadar cüzdanınıza yükleyip satın alabiliyorsunuz. Elle doldurmanız şart değil.
Daha sorunuz varsa cevaplayabilirim. :)
Cüzdan ile alınıyor ancak satın alma işlemi yaparken kuponu seçemiyorum. Yani ilk başta cüzdana yatırmam daha doğru olmaz mı kupon kullanabilmek için?

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Cüzdan ile alınıyor ancak satın alma işlemi yaparken kuponu seçemiyorum. Yani ilk başta cüzdana yatırmam daha doğru olmaz mı kupon kullanabilmek için?
Kupon kullanırken bir istisna oluşuyor. Kuponu kullanabilmek için alacağınız ürünün fiyatı kadar cüzdanınızda bakiye olması gerekiyor.

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
1- ürünü alırken cüzdanda ürün fiyatı kadar para olması gerekiyor kupon için.

2- bilmiyorum

3- Hayır yapmıyor.

4- Yeterli olur .
Alacağınız ürün cüzdan ile satın alınabiliyor ise ödeme ekranında direk ürün fiyatı kadar cüzdanınıza yükleyip satın alabiliyorsunuz. Elle doldurmanız şart değil.
Bu sefer kuponu kullanamaz.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
1- ürünü alırken cüzdanda ürün fiyatı kadar para olması gerekiyor kupon için.

2- bilmiyorum

3- Hayır yapmıyor.

4- Yeterli olur .

Bu sefer kuponu kullanamaz.
Biliyorum onu ayrıca belirttim. Ben genel olarak cüzdan ile alışveriş yapmaktan bahsediyordum.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Faydalı bir konu bir denemek lazım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR