Neler Yeni

Trendyol Azerbaycan Kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Trendyol Azerbaycan kampanyasından kaç tane ürün aldınız?

• Hiç almadım

Oylar: 64 48.9%
  • 1

Oylar: 24 18.3%
  • 2-4

Oylar: 13 9.9%
  • 5-9

Oylar: 3 2.3%
  • 10+

Oylar: 3 2.3%
  • Siparişim iptal edildi

Oylar: 24 18.3%

• Oy kullanan toplam üye
    131
  • Anket kapatıldı .

CptSpork

80+ Bronze
  • Beğen
Reaksiyonlar: 1721

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
Arda Eren Aslan
Aradan 20 saat geçmiş ve iptal edilmediyse demek ki trendyol kullanıcı yada ürün seçiyor iptal konusunda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dil ve bölgeyi yapman yeterli evet. Eski iPhone ve bazı Android'lerde olmuyor. Eğer olmazsa NOX Emülatör'den yapabilirsin.
Kullanıcı seçmez herhalde sürekli alışveriş yapmıyorum. Bu 2. alışverişim falan trendyolda. Tahmini kargolama süresi zaten 9 kasım gösteriyordu. Ürün seçme işlemini bilmiyorum. Aldığım mousepad bu bu arada bahtsız tifosi arkadaşım :(

ownreeps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Harun Soysal
Hani canlı desteğe yazıyodun la sen :D İptal edeceklerdi felan :D Bak iptal oldu şuan hahaha
Ben iptal edicekler boşuna sipariş vermeyin demedim canlı desteğin söylediğini aktardım sen yazdığımı kafanda yorumlayıp yazdın biraz cümleyi doğru okusan anlayabilirdin ama hoş çok heyecanlısın indirimli ürün aldın sonuçta çok ihtiyacın var dikkat etmedin tabi :)

GirayHan

80+ Gold
Sakin dostum tahminde bulundum sadece :D Ayrıntılı yazda o zaman yardımcı olalım.
Başka hesaplardan, yeni emülatörden, başka ip adresinden sipariş versen bile başka isim-adres, başka kart bu tür detayları unutmamak lazım. Trendyolun seni ayırt edebileceği herşeyi değiştirmelisin.
ben sakinim sen gerginsin sanırım normal yazdığım bir cümleyi gerginlik ifadesi olarak algılıyorsun trendyol bizi yordu :D
konuya dönecek olursak emülatör değiştim azerbaycan ip'si aldım adres farklı kart farklı ve bunları her ayrı siparişte yaptım. sanıyorum adres seçiminde ki tr içi il ilçeleri algoritmaya eklemişler. az önce bi iptal daha geldi. motor eldiveni almıştım satıcı kargolayacağım dedi 1'de aldım 2 de veririm kargoya dedi 5 dk önce iptal maili düştü.

CptSpork

80+ Bronze
Ben iptal edicekler boşuna sipariş vermeyin demedim canlı desteğin söylediğini aktardım sen yazdığımı kafanda yorumlayıp yazdın biraz cümleyi doğru okusan anlayabilirdin ama hoş çok heyecanlısın indirimli ürün aldın sonuçta çok ihtiyacın var dikkat etmedin tabi :)
Senin gibi fiyatı 2 eden ürüne 5 verseydim sistemim de seninki gibi olurdu herhalde :) Eski sistemimden çıkan parçalar var adresini yolla ileteyim istersen ;)

İşin olmadığı için bütün gün Trendyol başlıklarını okuyorsun. İnsanların indirimli ürün alması sana o kadar batmış ki bir de gidip desteğe yazmışsın :D 2 Gündür Trendyol konularında gezinip bir de zengin taklidi yapıyorsun ya kahkaha attım evde hshşldfshösdfş

Ha bu arada kargolar iptal olacak dönecek diyordun kargom elime ulaştı 2800 wat ütümü görmek ister misin? :D :D

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Ben de trendyoldan alacağım hocam ondan sordum ne zaman kargoya veriyolar ediyolar diye. Keşke bundan önceden haberim olsaymış ben de verirdim bugün içinde. Artık yarın sabaha kaldı.
eksik yazmışım salı sabahı 08:40 ta verdim siparişi yine salı günü 15:18 de kargoya verildi bu arada hocam ben trendyol
betaplus
'tan siparişi verdim. Hatta kargo şuan dağıtımda.

CptSpork

80+ Bronze
eksik yazmışım salı sabahı 08:40 ta verdim siparişi yine salı günü 15:18 de kargoya verildi bu arada hocam ben trendyol
betaplus
'tan siparişi verdim. Hatta kargo şuan dağıtımda.
O firma gaming.gen sitesinin diğer adı hocam. Reklam olacağını sanmıyorum zira forumda çokça adı geçen bir site/firma. İndirimli ürün tartışıyoruz sonuçta. Bu arada bilgi için sağolun ben de klavye alacaktım ama kargoya ne zaman veriyorlar onu bilmiyordum, trendyolda yazan uyarıya göre sipariş vereyim diyordum o zaman yarın saat 9-10 gibi geçerim bende sipariş kampanya bitmezse.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
Efecan
Dostum ne zaman aldın? kargoya verildi mi?
dün 3-4 gibi aldım 5-6 arası kargoya verildi

Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla trendyolexpress harici kargoya veren ve burası önemli ya sabah 9-10 arası kargoya veren yada öğleden sonra 4-6 arası kargoya veren firma , dükkan artık neyse o zaman yüzde 70-80 arası iptal olmuyor . Arkadaşım sürekli telefon ederek istanbuldaki bi satıcıyla beraber dükkanı açtılar adam dükkanı açtıktan 10 dakika sonra kargoya gitti arkadaşın kargosunu vermeye kral adam :D

Sebastian Szymanski

80+ Silver
dün 3-4 gibi aldım 5-6 arası kargoya verildi

Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla trendyolexpress harici kargoya veren ve burası önemli ya sabah 9-10 arası kargoya veren yada öğleden sonra 4-6 arası kargoya veren firma , dükkan artık neyse o zaman yüzde 70-80 arası iptal olmuyor . Arkadaşım sürekli telefon ederek istanbuldaki bi satıcıyla beraber dükkanı açtılar adam dükkanı açtıktan 10 dakika sonra kargoya gitti arkadaşın kargosunu vermeye kral adam :D
Trendyol expresse verilse sıkıntı oluyor mu

CptSpork

80+ Bronze

ParlaMert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mert
Aradan 20 saat geçmiş ve iptal edilmediyse demek ki trendyol kullanıcı yada ürün seçiyor iptal konusunda.

Dil ve bölgeyi yapman yeterli evet. Eski iPhone ve bazı Android'lerde olmuyor. Eğer olmazsa NOX Emülatör'den yapabilirsin.
Dün Aksam 5te sipariş verdim bu sabah 9 da kargoya verildi . Suan yolda gözüküyor. Neye göre iptal ediliyor kim bilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
920,537
Üyeler
142,743
Son üye
SupremeKansei