Neler Yeni

Trendyol da satılan T60 klavye alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Kaya
Arkadaşlar trendyol da farklı markaların T60 model klavyeleri çok tutuluyor bende bunlardan almak istiyorum fakat bazı satın alanlar satıcıların rgb yerine rainbow gönderdiğini söylüyorlar. Birde çok fazla marka var sarfetch ziyoulang vooka gibi bu markalardan hangisinin T60 model klavyesini almalıyım. son olarak mekanik klavye kullanmadım daha öncesinde red switch mi yoksa blue switch mi tavsiye edersiniz klavyenin sesini kulaklık varken de duyabilirmiyim

Oktayy_00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
oktay
Arkadaşlar trendyol da farklı markaların T60 model klavyeleri çok tutuluyor bende bunlardan almak istiyorum fakat bazı satın alanlar satıcıların rgb yerine rainbow gönderdiğini söylüyorlar. Birde çok fazla marka var sarfetch ziyoulang vooka gibi bu markalardan hangisinin T60 model klavyesini almalıyım. son olarak mekanik klavye kullanmadım daha öncesinde red switch mi yoksa blue switch mi tavsiye edersiniz klavyenin sesini kulaklık varken de duyabilirmiyim
Hocam bende alıcam sarftech değilse vooka alın driverıda var ben rgb geldi bana.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Almamalısın.

https://www.trendyol.com/leaven/k-6...tiqueId=61&merchantId=123561&utm_source=share illa alacaksan bunu al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
ahmet yılmaz
hocam hepsi aynı fason üretim rgb olanları bazen rainbovv olabiliyo en fazla değişim yaparsın bence alınır switch sana bağlı sesli seviyosan ve odanda tek kalıyosan blue olabilir bence daha tatmin edici ama biraz kafa şişiriyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bana da bu çirkin geliyor yandaki çizgiler falan

Reav

80+ Silver
O t60 larin hepsi ayni marka alibabadan toplu getirtip satıyor satıcılar tabii özellikleri değişiyor rgb rainbow blue red gibi fiyatlarına göre gayet iyiler alabilirsiniz.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,636
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bu klavye switchleri değişenlerden mi hocam?
Evet

hocam tavsiyeniz için teşekkürler galiba bunu alacağım fakat hot swap özelliğini açıklarmısınız
Switch işlevini yerine getirememeye başladığında hot swappable özelliği sayesinde switchi uğraşmadan sökebilirsiniz normalde bu fiyattaki çoğu klavye lehimli gelir lehimi sök yenisini takınca gene lehimle falan gereksiz uğraş

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Kaya
hocam birde bu klavyelerde belirli süre kullanımdan sonra yay sesi geliyormuş çok fazla takmam öyle şeylere fakat sesi belli olur mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
hocam tavsiyeniz için teşekkürler galiba bunu alacağım fakat hot swap özelliğini açıklarmısınız
Switchlerini değiştirebiliyorsun. İlerde daha kaliteli bir switch alır takarsın

hocam birde bu klavyelerde belirli süre kullanımdan sonra yay sesi geliyormuş çok fazla takmam öyle şeylere fakat sesi belli olur mu
Belli olur ama yay sesi gelen switchleri değiştirebilirsin.

ozyy41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Oğuzhan Akgün
Evet

Switch işlevini yerine getirememeye başladığında hot swappable özelliği sayesinde switchi uğraşmadan sökebilirsiniz normalde bu fiyattaki çoğu klavye lehimli gelir lehimi sök yenisini takınca gene lehimle falan gereksiz uğraş

Almak çok mantıklı hocam o zaman. Ucuz baya.

Top Bottom