Neler Yeni

Trendyol daki Zeiron Rx44 Plus önerir misiniz?

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Samet Kapucuoğlu
Paranı çöpe atmak istiyorsan alınır kirvem

Ysuflix

80+ Gold
Hocam Önerin O Zaman Bir Tane
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aga Siz Ciddimisiniz O Kadar Mı Kötü

Bunu Alsam Kendi Eski Monitörümle Kullanabilirmiyim (Mouse Klavye Felan Çalışırmı Bunda Sonra Biriktire Biriktire Monitörde Alirim
bunu alamazsın stok yok

Can...

80+ Platinum
Ağa Trendyolda Böyle Bir Pc Gördüm
11.000 TL Çift Monitör -Mouse-Klavye-Kulaklık-Mouse Altı-Oyun Konsolu -Wifi Adaptörü Ve Hoparlör Yolluyorlar Sizce Nasıl Bir Pc Çok Oynayacağım Oyun Yok Daha Çok Eski Oyunları Oynuyorum Zula , Gta 5 v.b Zaten kendi pc minde işlemcisi ekran kartı bundan düşük ama hala rahat kullanıyorum sizce almalımıyım veya aynı şekil daha iyi hazır sistem önerir misiniz? 11.000 TL bütçem var monitör yanında olursa iyi olur

https://ty.gl/h5idippnc4 bu pc

Bide Monitörü Çift Yapmak İçin Vga Kablosu Alıcam Onunda Linkini Atabilicek Varmı Zahmet Olmazsa
Sakın alma bir nevi resmi dolandırıcılık çünkü

ANtiQ08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Furkan
16.000 Monitör Mouse Klavye Dail Olcak ama
Hocam klavye mouse monitör diyorsubuz ama pc çok düşük kalır ozaman

Ağa Trendyolda Böyle Bir Pc Gördüm
11.000 TL Çift Monitör -Mouse-Klavye-Kulaklık-Mouse Altı-Oyun Konsolu -Wifi Adaptörü Ve Hoparlör Yolluyorlar Sizce Nasıl Bir Pc Çok Oynayacağım Oyun Yok Daha Çok Eski Oyunları Oynuyorum Zula , Gta 5 v.b Zaten kendi pc minde işlemcisi ekran kartı bundan düşük ama hala rahat kullanıyorum sizce almalımıyım veya aynı şekil daha iyi hazır sistem önerir misiniz? 11.000 TL bütçem var monitör yanında olursa iyi olur

https://ty.gl/h5idippnc4 bu pc

Bide Monitörü Çift Yapmak İçin Vga Kablosu Alıcam Onunda Linkini Atabilicek Varmı Zahmet Olmazsa
Üzerine zaten eski bir pc var diye belirtmişsin bu durumda klavye mouse a para harcamak biraz enayilik gibi duruyor monitörde bozuk değilse sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum benim fikirlerim bu yönde ama öner derseniz öneririm

Üzerine zaten eski bir pc var diye belirtmişsin bu durumda klavye mouse a para harcamak biraz enayilik gibi duruyor monitörde bozuk değilse sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum benim fikirlerim bu yönde ama öner derseniz öneririm
Pc fiyatlarına bakıyorum ama Monitör klavye mouse aldiktan sonra pc ye para kalmıyor zaten hocam

Son düzenleme:

saywzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan Özbek

Pc fiyatlarına bakıyorum ama Monitör klavye mouse aldiktan sonra pc ye para kalmıyor zaten hocam
Hocam Doğru Söylediniz Klavyeye Gerek Yok Şok da 50 TL Ye Mouse Var Onu Alırım Siz Bana 16000 TL Canavar Bir Pc Önerin Monitörü De İlerde Alırım Şuanki Çalışan Monitör 19 İnç 75 Hz Onu İdare Ederim Bir Süre

Bu Yazda Çalışır Monitör Alırım Sen Monitörde Öner reis

ANtiQ08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Furkan
Hocam Doğru Söylediniz Klavyeye Gerek Yok Şok da 50 TL Ye Mouse Var Onu Alırım Siz Bana 16000 TL Canavar Bir Pc Önerin Monitörü De İlerde Alırım Şuanki Çalışan Monitör 19 İnç 75 Hz Onu İdare Ederim Bir Süre
Hocam mouse alacaksanız sağlam 500-600tl ye varlar 50tl ye mouse almayın önermiyorum

Bu Yazda Çalışır Monitör Alırım Sen Monitörde Öner reis
Tamamdır hocam monitör bütçesi ve hz yazar mısınız?

saywzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan Özbek
Hocam mouse alacaksanız sağlam 500-600tl ye varlar 50tl ye mouse almayın önermiyorum
İdarelik Yaza Doğru Yeniden İşe Başlayip Monitör Mouse Klavye De Alırım Sıkıntı Deil Siz Bana Her Oyunu Acacak Bir Pc Önerin Canaavar Gibi Olsun Vidyodaki Gibi

saywzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan Özbek

Tamamdır hocam monitör bütçesi ve hz yazar mısınız?
4000 TL Lik iyi bir monitör öner kalan 4000 e de mouse klavye kulaklik bide ucuz bir oyun konsolu

saywzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan Özbek

ANtiQ08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Furkan
İ3 iyi mi? hocam i5 yapımı alttan bi de alttakilerden ssd öner

Hocam Toplam 8 K Var Monitor Klavye Mouse A Yetmezmi
Hocam aynı sistem arkadaşımda var çoğu oyunu sorunsuz oynuyor benim monitöre ayırdığım bütçe sadece 7k hocam

İ3 iyi mi? hocam i5 yapımı alttan bi de alttakilerden ssd öner

Hocam Toplam 8 K Var Monitor Klavye Mouse A Yetmezmi
Klavye mouse 2k yı geçmez kulaklık 2k ya varlar güzeller veya bütçeye göre f/p bulursunuz ama monitör var ama iyisini bulmak önemli zâten

Top Bottom