Neler Yeni

Çözüldü✓ Trendyol "En yakın teslimat noktasından al" kampanyası

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
Arkadaşlar merhaba Trendyol'dan Patriot Burst SSD (120 GB) almayı düsünüyorum fiyatı 174TL sepeti onayla seçeneğini seçtiğimde "En yakın teslimat noktasından al" diye bir seçenek çıkıyor ve 20TL Kupon kazanma fırsatı sunuyor. Bu konu hakkında bir bilgisi olan var mı? Bu seçeneği seçtiğim taktirde ürünü gönderdikleri yerde (mağaza, kargo bayisi, dükkan) sorun yaşar mıyım? (Ekte kampanya görseli mevcuttur)

Ekler

• 20210104_174736.jpg
    20210104_174736.jpg
    31.5 KB · Hit: 25

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Arkadaşlar merhaba Trendyol'dan Patriot Burst SSD (120 GB) almayı düsünüyorum fiyatı 174TL sepeti onayla seçeneğini seçtiğimde "En yakın teslimat noktasından al" diye bir seçenek çıkıyor ve 20TL Kupon kazanma fırsatı sunuyor. Bu konu hakkında bir bilgisi olan var mı? Bu seçeneği seçtiğim taktirde ürünü gönderdikleri yerde (mağaza, kargo bayisi, dükkan) sorun yaşar mıyım?
Ben kullandım 20tl kupon verdi. Sorun yaşamazsınız
Kargo şubesine teslim olarak gidiyor.
Tanıdık olunca kurye arkadaş yine de evimize getirmişti

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben kullandım 20tl kupon verdi. Sorun yaşamazsınız
Kargo şubesine teslim olarak gidiyor.
Tanıdık olunca kurye arkadaş yine de evimize getirmişti
Hocam benim eve kargo bayisinden daha yakında yerler (mağaza) var bu yerler Trendyol ile anlaşmalı değil mi? Ve o yerden teslimatı neye göre alıyorum?

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hocam benim eve kargo bayisinden daha yakında yerler (mağaza) var bu yerler Trendyol ile anlaşmalı değil mi? Ve o yerden teslimatı neye göre alıyorum?
Anlaşmalılar tabii ki
Gelince kendi adına olan kargo oluyor adını söyleyerek alırsın. Normalde kimlik istiyorlar ama genelde kalabalık olunca istemeden veriyorlar

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anlaşmalılar tabii ki
Gelince kendi adına olan kargo oluyor adını söyleyerek alırsın. Normalde kimlik istiyorlar ama genelde kalabalık olunca istemeden veriyorlar
Tamamdır teşekkürler

Top Bottom