Neler Yeni

Yardım Trendyol, Hepsiburada dijital ürün satışıtemin edilen ürün faturası (soru)

GTX 1060

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Asus Dual GTX 1060
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü bilgisayar tavsiyeleri
Merhaba, ben trendyol da dijital ürün satışı yapacağım (Xbox kod, E-Pin, Canva Lisans vb) bu ürünleri direkt şahıslardan toplu temin ediyorum.

Trendyol ise satış için ürünlerin alış faturasını istiyor bunu nasıl temin edebilirim ?

Aldığım kişilerin şirketi bulunmuyor.

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Merhaba, ben trendyol da dijital ürün satışı yapacağım (Xbox kod, E-Pin, Canva Lisans vb) bu ürünleri direkt şahıslardan toplu temin ediyorum.

Trendyol ise satış için ürünlerin alış faturasını istiyor bunu nasıl temin edebilirim ?

Kendini üretici olarak tanımlama gibi bir opsiyonun varsa öyle dene istersen. İmal eden gibi düşünebilirsin. Ama böyle bir yol varmı bilmiyorum

arsln444

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
muhammed arslan
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik

hocam ben trednyolda e-pin satıyorum ama öyle koaly değil resmi riottan veya riotun resmi biryerinde almadınmı o faturayı onaylamazlar

GTX 1060

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Asus Dual GTX 1060
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü bilgisayar tavsiyeleri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ben trednyolda e-pin satıyorum ama öyle koaly değil resmi riottan veya riotun resmi biryerinde almadınmı o faturayı onaylamazlar
Hocam riottan alsam zaten aynı fiyata hatta daha üstüne satmam gerekir, böylece de müşteri gelmez zaten.

Acaba Satıcılar ile konuşsam E Fatura Arşiv üzerinden aldığım kod adına fatura kesseler trendyol kabul eder mi ?

Top Bottom