Neler Yeni

Trendyol ihtiyaç kredisi hakkında sorularım var.

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
Vermezler ki limit tanımlanıyor 30k çıktı diyelim 30k geçmediği sürece ürün alabilirsin parayla almak istiyorum dersen krediye başvuru yapıcan faiz ne kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben ne yazmışım sen ne diyorsun
Kartım enpara, enparaya %3.29
Qnb ye%2

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,906
İsim
Mert Can Ergün

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Kredi almak o kadar kolay mı sence 50 bin tane maddenin olduğu şeylere onay vere vere gidecen de alacan daha bunun öncesinde kredi puanını değerlendiricekler daha Bi dünya iş öyle Bi tuşla alınsaydı keşke

Kartım enpara, enparaya %3.29
Qnb ye%2
2.00 a nerede ya kredi yalan dolan o 3.29 bile şüpheli

Bende baktım da şimdi bunları araştırmak lazım. Böyle Bi oranla krediyi veremezler
Screenshot_20230901_235522_Trendyol.jpg

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
Kredi almak o kadar kolay mı sence 50 bin tane maddenin olduğu şeylere onay vere vere gidecen de alacan daha bunun öncesinde kredi puanını değerlendiricekler daha Bi dünya iş öyle Bi tuşla alınsaydı keşke

2.00 a nerede ya kredi yalan dolan o 3.29 bile şüpheli

Bende baktım da şimdi bunları araştırmak lazım. Böyle Bi oranla krediyi veremezlerAlıntıyı görüntüle
Belli olmaz hocam belki verirler yani ihtiyacım var kimseden destek göremiyorum şu an ve laptop almam gerekiyor aileme söylüyorum onlardan da destek alamıyorum artık çaresizlikten abdullah abiye kadar yazdım ondan da bi sonuç alamadım tek seçenek benim için bu gibi gözüküyor.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Belli olmaz hocam belki verirler yani ihtiyacım var kimseden destek göremiyorum şu an ve laptop almam gerekiyor aileme söylüyorum onlardan da destek alamıyorum artık çaresizlikten abdullah abiye kadar yazdım ondan da bi sonuç alamadım tek seçenek benim için bu gibi gözüküyor.
Anladım ama kredi almak bu kadar kolay değil. Belli ki gençsin bu yüzden kredi notun 0 olarak düşünmelisin. Sigortalı Bi işte çalışmak gerek düzenli maaş ve düzenli kredi kartı veya kredi ödemeleri vb. Gibi şeyleri değerlendirecekler. Yine de başvuru yap. Seni bankadan arayacaklar. hesap açmanı isteyecekler. Eğer kredi alman uygun görülürse, yani demek istediğim başvuru yap şansını dene

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
Anladım ama kredi almak bu kadar kolay değil. Belli ki gençsin bu yüzden kredi notun 0 olarak düşünmelisin. Sigortalı Bi işte çalışmak gerek düzenli maaş ve düzenli kredi kartı veya kredi ödemeleri vb. Gibi şeyleri değerlendirecekler. Yine de başvuru yap. Seni bankadan arayacaklar. hesap açmanı isteyecekler. Eğer kredi alman uygun görülürse, yani demek istediğim başvuru yap şansını dene
Bakıcam hocam artık yani bu da olmazsa elimde bi seçenek kalmıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,971
Üyeler
149,300
Son üye
Platini
Top Bottom