Neler Yeni

TRUTHEAR x Crinacle ZERO: RED vs Moondrop chu-ıı IEM

Nath

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kayra
İYİ FORUMLAR!!

Bu 2 IEM kulaklık arasında kaldım.

Bilgisayarda oyun / müzik ve video amacıyla kullanacağım.

Telefonda ise müzik odaklı.

shenzhenaudio sitesinden alacağım Moondrop chu-ıı şuan 600 TL civarında bir fiyat ile satışta TRUTHEAR x Crinacle ZERO: RED ise 1.500 tl sizce aradaki bu 900TL farkın hakkını veriyor mu Truthear bilgisi olanlar yardım edebilir mi.

Ayrıca oyun olarak FPS konusunda Valorant oynamaktayım ses kasmamda bir problem yaşar mıyım?

Ürünlerin TR fiyatları neredeyse 2 katı bağzı forumlarda Shenzhen sitesinden gelen mailde tc numaramızı verince verginin kalktığını söylemişler aydınlatırsanız sevinirim.

İYİ FORUMLAR!!

Nath

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kayra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
truthear direkt
çok teşekkürler peki gümrük ile ilgili bir bilginiz var mı acaba?

Ayrıca telefonumda jack girişi bulunmuyor bunun için uygun fiyatlı dip ses yapmayacak bir jack to type c aparatı önere bilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Secretboy
valla ben amazondan aldım shenzenaudio yu bilemem dönüştürücüler hakkında hiçbir bilgim yok maalesef ama okuduğuma göre çok az kötü performans veren dönüştürücüler varmış yani çokta ucuz bir şey almazsan problem çıkmaz gibime geliyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama kullanan birinden öneri alman daha sağlıklı olur

Nath

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kayra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tamamdır çok teşekkürler

Ruqeirsa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Musa Bölükbaş
çok teşekkürler peki gümrük ile ilgili bir bilginiz var mı acaba?

Ayrıca telefonumda jack girişi bulunmuyor bunun için uygun fiyatlı dip ses yapmayacak bir jack to type c aparatı önere bilir misiniz?
Çok zaman geçmiş naptınız bilmiyorum ama urgeen döüştürücü alabilirsiniz. Gümrükteyse yunexpress ile gelen kargolar aras kargoyla geliyor ve vergi ödemiyorsun. Bana şimdiye kadar hep aras getirdi, ptt getirirse vergi ödemen gerekiyor diye biliyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,051
Üyeler
156,719
Son üye
adamaffetmez
Top Bottom