Neler Yeni

(Tükendi)Game Pass Almamış 3 Öğrenci Arkadaşa 2 Aylık Game Pass Ultimate hediye

dido22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Direnç Kavak
lise öğrencisiyim de aklımda vardı almak ama okuldan fırsat bulamadım verebilirsiniz güzel olur hem deneyimlemiş olurum ama kodu kullanma için süre varsa almayım çünkü okuldan dolayı şuan kullanamayacağım
26 Mayıs tarihine kadar kullanacaksan verebilirim? Eğer kullanmazsan boşa gitmesin başka bir arkadaşa vereyim karar senin

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Lise 1 öğrenciyim kredi kartına hala izin vermiyorlar tosla ininal bile yasak verirsen hayır demem bu arada hayırlı kandiller herkese

dido22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Direnç Kavak

dido22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Direnç Kavak
kullanabilirim ama 2 ayı dolu dolu geçiremeyeceğim için bu fırsatı değerlendirecek başka arkadaşa vermeniz daha iyi olacaktır
Anlayışınız ve düşünceniz için teşekkür ederim konuya ayrıca edit yaptım. Oradan adımları takip ederek yine de alabilirsin kendin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

tebrikler hocam :):):blobdance:
konuya ayrıca edit yaptım. Oradan adımları takip ederek yine de alabilirsin kendin.

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa
Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere Kandil gecesindeyiz. Öncelikle hepinizin kandili mübarek olsun ve hayırlara vesile olsun. Bende bu vesile bir kaç arkadaşımızı sevindirmek amaçlı 2 Aylık Game pass ultimate hediye etmeye karar verdim. Vereceğim kodun kullanılabilmesi için daha önce o üyelik üzerinden hiç game pass kullanılmamış olması gerek veya yeni üye statüsünde olması gerekli. Lütfen ihtiyacı olan kişiler yazsın rica ediyorum kandil gecesinde en azından 1-2 arkadaşımız sevinsin. Gönderi altına öğrenci olduğunu belirten ve lütfen tekrar rica ediyorum ihtiyacı olan 3 arkadaş ihtiyacım var yazar ise özelden kendilerine kodları göndereceğim.

Tekrardan herkesin Regaip Kandili mübarek ve hayırlara vesile olsun. İyi forumlar.

Edit: 3 Arkadaşa GamePass Ultimateyi teslim ettik hayırlısı olsun.

Bununla birlikte yararlanamayan diğer arkadaşlar şuan SteelSeries'in 3 Aylık Discord Nitro Hediyesi var ve bu hediye ile birlikte 2 Aylık GamePass Ultimate veriyor. https://tr.steelseries.com/discord adresinden adımları takip ederek yapabilirsiniz. Youtube de detaylı gösterimi var oradan bakarak hem 3 aylık ücretsiz discord nitro hemde 2 aylık gamepass ultimate alabilirsiniz. Discord ta alırken kartınızdan 10,80 TL ücret çeker fakat anında iade eder.

Hayırlı Forumlar.
adam gibi adamsın abi
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar çalışıyo

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,636
Üyeler
141,323