Neler Yeni

tüm erkeklerin yaptırdığı saç stilinin adı ne?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ahmet Korucuklu
Arkadaşlar hani erkekler yanları aldırıp üstü bırakıyorlar bende ondan yaptırıcam ama traşın adını bilmiyorum traşın adı amerikan mı?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,995
İsim
uwu
Abi yanları al üstü kürt(kardeşimiz) Kürdistan (!)
Bunu dersen kulaklar gider ve kel kalırsın olmadığı için.

Klasik abi yanları al üstler kalsın fazla kısaltma

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ahmet Korucuklu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Abi yanları al üstü kürt(kardeşimiz) Kürdistan (!)
Bunu dersen kulaklar gider ve kel kalırsın olmadığı için.

Klasik abi yanları al üstler kalsın fazla kısaltma
knk ben yanların tamamen alınmasını istemiyorum senin dediğini diyince berber tamamını alıyor ben şu tas kafa saç stili diye bir şey var onun gibi aldırmak istiyorum onu nasıl tarif ederim.

Checkmate

80+ Silver
maxresdefault.jpg

Kanzi saç stili olabilir hoşuna gitse de yaptırma derim çok ucube bir topluluk bunlar evlat olsa sevilmez derler ya işte onlardan. Beğendiğin bi saç stilini berberine telefondan gösterirsen sana onu yapar ayriyeten illahi isime gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ahmet Korucuklu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alıntıyı görüntüle

Kanzi saç stili olabilir hoşuna gitse de yaptırma derim çok ucube bir topluluk bunlar evlat olsa sevilmez derler ya işte onlardan. Beğendiğin bi saç stilini berberine telefondan gösterirsen sana onu yapar ayriyeten illahi isime gerek yok.
yok knk bu kadarda uzun olmıyacak üstü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

knk ben ne istiyorum biliyonmu hani tas kafa saç stili var he yanları onun gibi almasını istiyorum ama tas kafa demeye utanıyorum onu nasıl tarif ederim?

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
muhammed samet
Top Bottom