Neler Yeni

🔥TÜM HATLARDA GEÇERLİ SINIRSIZ İNTERNET YAPMA YÖNTEMİ🔥

emre13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet Emre
Acaba telefondaki interneti bilgisayara paylaşırken yapabileceğimiz bir yöntem var mıdır

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif hantal
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Steam
Arshimet (şöyle iki kılıç tunan adam pp li/ sao anime)
Discord
arshimeth#5168
Sonra mark zukerberg verilerimi gondikliyo : )

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
h
Arkadaşlar baştan söylüyorum söylediğim yöntem zaten uzun zamandır var. Ancak sağdan soldan toplanan 'SSH' lerle geçindikleri için bu konunun herkesin kendi sınırsız internetini yapabilmesi adına bir eğitim konusu olmasını diliyorum.

Tarife geçiş/Hat Değişimi gibi fırsatlar varsa bunuda fırsat olarak değerlendirebiliriz. :)

Herşeyi adım adım bir bir anlatıcağım fakat öncesinde bilgilendirme amaçlı söylüyorum ki Vodafone başta olmak üzere tüm hatlarda geçerli ancak sınırsız whatsapp / twitter / youtube / facebook paketlerinden herhangi birisine sahip olmanız gerekiyor (sosyal media pass) / (Dizi/Film/Crack/Upload/Download Tüm işlerinizi yapabilirsiniz) Bu paketlerden birisi var ise anlatmaya başlıyorum.

1. Öncelikle telefonumuza google play veya app store 'dan " NapsternetV " Uygulamasını indiriyoruz.
Google play -->Android
App store -->Iph
2. Google üzerinden 'FastSSH' sitesine giriyoruz ardından eklediğim resimdeki yere tıklıyoruz;
Alıntıyı görüntüle
3. Ekrana gelen sayfa üzerine alt kısımda bulunan 7 günde bir değişen ssh sunucularını görüyoruz ve buradan herhangi bir adres i seçiyoruz. Seçiminizin Germany, UK, USA sırasıyla daha hızlı bir internet sağlayıcısını seçmenizi öneririm. Birkaç sayfa var zaten. Ben USA Seçiyorum;
Alıntıyı görüntüle
4. Şimdi En ama En önemli konuya geldik. Öncelikle resimi koyacağım, Sol altta bulunan Account Create yani hesap oluşturma kısmı;
Alıntıyı görüntüle
Burada yapmanız gereken şey çok basit.
Username kısmına istediğinizi takma adınızı yazın. Daha sonra SNI/Bug Host yani "Hangi sınırsız paket özelliğinizin kullanılmasını istediğinizi belirtceksiniz." Ben sizin için yazıyorum;
Whatsapp için : whatsapp.net
Facebook için : facebook.com
YouTube için : youtube.com
Eğer 3 üde varsa herhangi birini yazmanız yeterli (Social Media Pass var ise whatsapp.net yazınız)
Ben whatsapp.net yazıyorum (Reverse SNI kutucuğunu sakın işaretlemeyin çalışmaz.)..
5. Ardından hemen alttaki reklamın altında bulunan Create butonuna basıyoruz ve karşımıza bu ekran çıkıyor;
Alıntıyı görüntüle
Buradan port 443 TLS/SSL alanındaki metni komple kopyalıyoruz.
6. Son adıma geldik ilk başta indirmiş olduğumuz NapsternetV uygulamasını açarak;
Alt Kısımdan Configs e gelip sağ üstten + sembolüne basarak 'import config from clipboard seçeneğini seçerek V2ray Config uri seçeneğine basıyoruz.
Ekrana çıkan sekmente 1 kere tıklıyıp soldaki çizgisinin mavi olmasını sağladıktan sonra, sol alttan home diyerek ▶️ düğmesine basmamız yeterli. ( ✏️ Sembolü ile adını değiştirebilir arkadaşlarınıza kendi nptv4 dosyanızı paylaşabilirsiniz. unutmayın 7 gün geçerlidir. Umarım Aktarımım Pozitif Anlaşılır olmuştur, İYİ FORUMLAR :)))

💎İŞE YARAYAN HERKES KONUYU OLUMLU BULURSA MEMNUN OLURUM💎
hocam sadece wp sınırsız paket var şimdi youtube insta falan sınırsız mı olacak

• Beğen
Reaksiyonlar: Loup

ENDER.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
ender serce
Millet Uzaya Çıkıyor Açılan Konuya Bak

Loup

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Emrullah T
h

hocam sadece wp sınırsız paket var şimdi youtube insta falan sınırsız mı olacak
Evet hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

ARKADAŞLAR KENDİSİ NPTV4 YAPAmayanlar @sinirsizbedavainternets Telegram kullanıcı adlı sharingan grubundan haftalık güncel dosyayı kullanabilir. İlla kendiniz yapmak zorunda değilsiniz!!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Millet Uzaya Çıkıyor Açılan Konuya Bak
Bu ekonomide bu oluyor hocam bütçe sağla bizde roket tasarlayalım

Son düzenleme:

uydu3

80+ Silver
Bu güvenilir mi

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,567
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Bu işlemi yapanların telefondan bankacılık işlemleri gibi işleri yapmasını pek tavsiye etmiyorum. Sanırım bu sistem ile kendi internet sağlayıcınıza whatsapp, facebook kullanıyormuş gibi görünen bir server üzerinden tüm internet trafiğinizi yönlendiriyorsunuz. Bir tür vpn mantığı gibi. Gönderdiğiniz tüm veriler o server dan geçiyor. Yanlış anlamadıysam..
Tam üstüne bastın kardeşim ayağını çek :D

Adamın serverı üzerinden bağlanıyorsunuz ve adam sizin tüm trafğinizi görebiliyor.

Güvenli değil :D Serveri kuran kimse ona güveneceksiniz ancak öyle

Eksi_iki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Eyyüp Piran
Türkcell de sınırsız olan var mı paket wp instgram falan ben baktım bulamadım

Loup

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Emrullah T
Acaba telefondaki interneti bilgisayara paylaşırken yapabileceğimiz bir yöntem var mıdır
Dostum çok basit, intermet paylaşım destekli kablo kullanıyosun, usb den bilgisayara takıyorsun şarj kablosunun başını, daha sonra dosya aktarımını seç, telefon ayarlarına gir usb yaz usb internet paylaşımı çıkıcak onu aç modemden internet bağlamış gibi simge gelicek. Kasalı bilgisayarlarda çalışan 2 sistemden 1 tanesi bu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,012
Üyeler
140,746
Son üye
Muhammet yüksell
Top Bottom