Neler Yeni

Tüm kriterler göz önüne alınarak hangi İSS seçilmelidir

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Türknet kullanan biri olarak;
-Sabit fiyat politikası iyi bir altyapın varsa çok iyi oluyor.
-Gigafiber gelen yerler oluyor. Gigafiber interneti de çok uygun.(Bana vdsl kullanırken sonradan gigafiber geldi, çok memnunum.)
-Müşteri hizmetleri eğer bilinçli kullanıcı iseniz sorunsuz ilerliyor.
-İnternetin hızı durduk yere düşmüyor ve sürekli teknik altyapı sebebiyle internetiniz kesilmiyor.
-Eksi olarak belirtebileceğim şey zamlar oluyor. Eğer altyapınız 100mbps den aşağı ise fazla para ödersiniz. Ancak 100 ve üstü için bence en az baş ağrıtan iss kendileri. İsterseniz 12 aylık peşin ödeme de yapıp zamdan etkilenmeyebiliyorsunuz.

YazılımKafa

80+ Silver
Başlıktaki gibi sorum sizlere. Mümkünse teknik açıklamalarla ve öğrenerek seçmek isterim. Yoksa içim rahat etmez.

(Comnet hariç Canere gıcığım :))
Netspeed
Müşteri hizmetleri iyi
Davet kodlarıyla indirim oluyor
İnternette problem olmuyor
Abone olmak kolay

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
3 yıldır milleni kullanıyorum. 4 gün önce ilk sorunumu yaşadım müşteri hizmetlerine ulaşmak büyük sıkıntı. Sen ulaşamıyorsun onlar isterse sana ulaşıyor. Onun için önermiyorum. Kullanıcı gözünde sorun yaşamadığı her firma iyi zaten. Sorun olduğunda firmanın desteği önemli.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,193
İsim
Berkecan Ergin
Altyapı sorunu olan bölgede yaşayan biri binasına kablotv kutusu alabiliyorsa veya var ise bence en iyi seçenek kablonet.
Sabit fiyat bu devirde zor olduğu için en iyisi taahutlu sözleşme zaten 12. aydan sonra 24 aylık sözleşmede olsa çıkılıyor.
Millenicomdaydım sorun yaşamadım fiyat artışı oldu diye bırakmıştım
Gıbır nete geçtim fiyatı iyidi sorun yaşamadım fiyat artışı oldu diye bıraktım.
Aktif kablonet devam. 100/20 paket tv vs hepsi 220 lira

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,795
Üyeler
149,274
Son üye
menemenci
Top Bottom