Neler Yeni

tüm verilerim çalındı yardım

shock1337

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Gökhan
yanlışlıkla indirdiğim uygulama sonrası tüm çerezlerim ele geçirilmiş ne yapmam lazım tüm hesaplarımın şifrelerini değiştiriyorum

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Hangimizin tüm verileri çalınmadı ki!

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Anıl Aykın
yanlışlıkla indirdiğim uygulama sonrası tüm çerezlerim ele geçirilmiş ne yapmam lazım tüm hesaplarımın şifrelerini değiştiriyorum
Şifreleri değiş, uygulamaların (örneğin x uygulamasının bağlı olduğu mail şifresi) bağlı olduğu hesapların şifrelerini vesaire de değiş.

shock1337

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Gökhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hangi uygukama bari ismini söyle de bilelim
birtane forumda adını duymadığım bir uygulamayı indirdim vt falanda koymuştu dalgınlığıma geldi açtım açtığım anda discord kendini kapattı kartımdan nitro çekmeye çalıştı sonra binance hesabıma girdi nasıl yaptı bilmiyorum 2fa falanda var hesabımı bloke ettim tek korkum banka hesaplarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

birtane forumda adını duymadığım bir uygulamayı indirdim vt falanda koymuştu dalgınlığıma geldi açtım açtığım anda discord kendini kapattı kartımdan nitro çekmeye çalıştı sonra binance hesabıma girdi nasıl yaptı bilmiyorum 2fa falanda var hesabımı bloke ettim tek korkum banka hesaplarım
banka hesaplarım pc de kayıtlı değil google pay de kayıtlı bir 2 kart oradan alabilirler mi acaba ?

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
856
İsim
umut şahin
Mesaj otomatik birleştirildi:

banka hesaplarım pc de kayıtlı değil google pay de kayıtlı bir 2 kart oradan alabilirler mi acaba ?
knkm bilgisayar da mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,006
Üyeler
140,742
Son üye
ahmetsyhglu
Top Bottom