Neler Yeni

Türk lirası değerleniyor

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,001
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

ekremabi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Burak
Çok karamsar olmak istemem fakat artık 7 liraya bile ucuz demeye başladık. Bu psikolojik bir dalgalanma diye düşünüyorum. Tabii ki düşmesi hoş bir şey fakat hatırlatırım geçen sene bu zamanlarda dolar 5.90 seviyesindeydi. Bu nedenle ekonomide köklü değişiklikler yapılmadığı sürece çok bir fark olacağını düşünmüyorum. :/ Umarım daha iyi günler de görürüz. : )

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Çok karamsar olmak istemem fakat artık 7 liraya bile ucuz demeye başladık. Bu psikolojik bir dalgalanma diye düşünüyorum. Tabii ki düşmesi hoş bir şey fakat hatırlatırım geçen sene bu zamanlarda dolar 5.90 seviyesindeydi. Bu nedenle ekonomide köklü değişiklikler yapılmadığı sürece çok bir fark olacağını düşünmüyorum. :/ Umarım daha iyi günler de görürüz. : )
Kesinlikle katılıyorum buna
4 5TL seviyesinde idi bir zamanlar
Şimdi 8 den 7 ye düştüğü için seviniyoruz

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Ayn dolar 5.7 ken de dolar çok pahalı bu zamanda pc alınmaz diyorduk şimdi 5 ler 6 lar hayal oldu

Top Bottom