Neler Yeni

Türk net e geçilir mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Arda Güler
Şu anda kullandığım internet Vodofone ilk başlarda gayet memnundum 6 mb indirme hızı alıyordum her şey güzeldi fakat 2022 yılına girdiğimizde indirme hızım 500 kb ile 1 mb arasına düştü ve sıklıkla internet kopmaları yaşıyorum Türk net e geçmeyi düşünüyorum sizce geçmelimiyim?(internet konusunda çok şansım başıma bir şey gelirmi aksilik)

dostveviski

80+ Bronze
Taahhütsüz internetler nedense bana güven vermiyor. Ama altyapın yüksek hızları destekliyorsa o hız deneyimi için geçilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Arda Güler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
Bence siz türktelekoma geçin

etnetalw

80+ Bronze
Şu anda kullandığım internet Vodofone ilk başlarda gayet memnundum 6 mb indirme hızı alıyordum her şey güzeldi fakat 2022 yılına girdiğimizde indirme hızım 500 kb ile 1 mb arasına düştü ve sıklıkla internet kopmaları yaşıyorum Türk net e geçmeyi düşünüyorum sizce geçmelimiyim?(internet konusunda çok şansım başıma bir şey gelirmi aksilik)
1. 250tl verilmez daha ucuza firmalar var. Ülkemizde 100+ alternatif operator mevcut.
2. Yurtdışı ping sorunu var routing kaynaklı,loss problemli var yurtdışı fastly sağlıyıcı,ticket sistemi var. Keşke fastly kullanılmasa. arayarak dilediğin gibi görüşebildiğin destek yok.
www.fixnet.com.tr/evinterneti bakabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Serkan
2 senedir turknet kullaniyorum fiber altyapim yok vdsl ile 100 mbps diye anlastim 2 sene boyunca sadece 1 ay cok buyuk kopma sıkıntısı cektım onun disinda kabloyla en kotu aldigim hiz 75-80 ortalama 85-92 arasi aliyorum yukleme hizim ilk aldigimda 7.5 di su an 14-15 aliyorum turknetin en kotu yani musteri destegi diger firmalara gore biraz zayif ama bi sorununuz varsa elbet cozume kavusturabiliyosun altyapin 100 mbps aliyosa yuklemedede benim gibi 14 alirsin fiyatina gore gayet iyi bence dene begenmezsen iptal edersin

nihatcebi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Nihat Çebi
Turknete değil de, netspeede geçebilirsin 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum bir sorununu görmedim şu ana kadar.

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Turknet Gigafiber bölgenizde yoksa fiyatına değeceğini düşünmüyorum.
GIBIRNet öneririm, 100 Mbps 110 TL.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,078
Üyeler
151,168
Son üye
Taha bulut
Top Bottom