Neler Yeni

Türk telekom Hipernet : VDSL

Bayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ömer
Altyapım Vdsl destekliyo ama Müsteri temcilsini arayınca bos port yok diyo suanda ADSL kullanıyom 20 dowland 1 upload modemle beraber 90 TL ödüyoruz .
Port icin ne yapmayalıyım .
TÜRK TELKOM sözlezmemis bitmedi hala var baska operatöre oyuzden gecemiyoruz ekstradan PARA vermemek icin
Ortalama aldıgımız hız 15 dowland 60 upload
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vdsl 20 dowland 1 upload 90 tl ödüyecez dimi fiyat farkı olıyomu ADSL Vdsl

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Altyapım Vdsl destekliyo ama Müsteri temcilsini arayınca bos port yok diyo suanda ADSL kullanıyom 20 dowland 1 upload modemle beraber 90 TL ödüyoruz .
TÜRK TELKOM sözlezmemis bitmedi hala var baska operatöre oyuzden gecemiyoruz ekstradan PARA vermemek icin

Vdsl 20 dowland 1 upload 90 TL ödüyecez dimi fiyat farkı olıyomu ADSL Vdsl
Adsl Vdsl fiyatı hızdan hıza değişir, boş port yaratmak için şuanki internetinizi iptal etmeniz gerekli demekki

aysberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ayberk babur
Port için boşalmasını bekleyeceksin mecbur diğer gibi VDSL geçemezsin.

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
tunahan
dostum 1 adet vdsl port var onuda zaten suan kullanyıorsun nasıl anladım cunku adsl 16 downloada kadar destekler ıptal et dıger hattı o zaman olur ıste

Vdsl 20 dowland 1 upload 90 TL ödüyecez dimi fiyat farkı olıyomu ADSL Vdsl

Bayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum 1 adet vdsl port var onuda zaten suan kullanyıorsun nasıl anladım cunku adsl 16 downloada kadar destekler ıptal et dıger hattı o zaman olur ıste
bizi Türk telkom müsteri temcilsici aradı zaten oyuzden gectik yoksa 16mps kullanıyoz adsl hayla altyapımız

Top Bottom