Neler Yeni

Türk Telekom Rezilliği

fred1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Onur Can Özdemir
hayır paketi düşürmüşler ama fiyat aynı

o bizim yerimize verdikleri kişiler 16mbps kullanıyor
zaten fiyata bişey demiyorum fiyat konusunda tek haklı olduğun yer ama oradada şöyle bişey var sana 16 mbps vereceklerini söylediklerinde madem kabul ettin keşke fiyatıda sorsaydın, sizin yerinize verilen portun onlar olduğunu nerden biliyorsun komşun veya başka bir yerede verebilirler.

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Kadir Efe Ulusoy
zaten fiyata bişey demiyorum fiyat konusunda tek haklı olduğun yer ama oradada şöyle bişey var sana 16 mbps vereceklerini söylediklerinde madem kabul ettin keşke fiyatıda sorsaydın, sizin yerinize verilen portun onlar olduğunu nerden biliyorsun komşun veya başka bir yerede verebilirler.
dostum bize dedikleri şey şu apartmanda boş port yok size şimdilik 16 sağlayabiliriz biz bunu kabul ettik 50ye yükseltin geri diyorlar bize 600tl

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,904
İsim
.
dostum tamam biz 16 kullanalım 50 olan paketi düşürmüşler

kaçak daire bizim portu almış 16 kullanırken adlse geçmiyordu 50 öderken 16 kullanıyorduk 2 gün önce port açılmış yeni aradım dediler her şey tamam ama sizin paketiniz 50 değil 16 ben 1.5 ay önce 3 saatte indirdiğim fc24ü 9.30 satte indiriyorum ya

sizin durum daha vahim
Siz aktif kullanırken port muş değişmişler

fred1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Onur Can Özdemir
dostum bize dedikleri şey şu apartmanda boş port yok size şimdilik 16 sağlayabiliriz biz bunu kabul ettik 50ye yükseltin geri diyorlar bize 600tl
tamam işte sizin paketi adsle düşürüp 16 bağlatıyorlar sonra port acılıncada 50 mbps tekrar yükseltin diyorlar ve güncel fiyatı söylüyorlar siz 16 mbps adsl kabul etmişsiniz zaten şimdi ne bekliyorsun ki onu anlamadım ben
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz aktif kullanırken port muş değişmişler
yok kanka arkadaş tasınmadan önce vdsl kullanıyormuş taşındıktan sonra vdsl portunu başkasına bağlamışlar sonra tekrar aynı binaya dönmüş ve vdsl port dolu diyip adsl bağlayabiliriz demişler ve kabul etmişler şimdide vdsl port acıldı istersen vdsle geç diyorlar tabi ki yeni fiyat üzerinden

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,904
İsim
.
tamam işte sizin paketi adsle düşürüp 16 bağlatıyorlar sonra port acılıncada 50 mbps tekrar yükseltin diyorlar ve güncel fiyatı söylüyorlar siz 16 mbps adsl kabul etmişsiniz zaten şimdi ne bekliyorsun ki onu anlamadım ben

yok kanka arkadaş tasınmadan önce vdsl kullanıyormuş taşındıktan sonra vdsl portunu başkasına bağlamışlar sonra tekrar aynı binaya dönmüş ve vdsl port dolu diyip adsl bağlayabiliriz demişler ve kabul etmişler şimdide vdsl port acıldı istersen vdsle geç diyorlar tabi ki yeni fiyat üzerinden
Sende türknete geç vdsl portu açıldıysa

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Kadir Efe Ulusoy

dostum uygulamada öderken 50 gözüküyor

Sende türknete geç vdsl portu açıldıysa
kaç tl?

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
961
İsim
Baran Kut
Öncelikle üzücü ama firmaların böyle değişiklik ardından fiyatları, ücretleri vs onaylamıyorsanız bunu değişiklik anında belirtmeniz gerekirdi. Genelde firma çalışanları bu ücret değişikliğini söylemeyip, kullanıcının onayını alırlar. Siz de tabi söylememişsiniz muhtemelen fiyat değişikliği olur mu vs. diye. Bunda da ihale size patlar hocam benden söylemesi THH kurtarmaz seni bu konuda bence. Keşke bu konuşmanın yapıldığı andan sonra faturanı ve aldığın internet performansını karşılaştırsaydın. En kötü o zaman farkına varırdın ve sorun çözülürdü.

En iyisi Turknet veya diğer TT altyapısı kullanan firmaları tercih etmen olur. Ben Turknet önermiyorum çünkü abonesi olduktan sonra bir sorun olduğunda telefon numarasıyla ancak telesekretere ulaşabiliyorsun (online işlemlerden arıza kaydı vs. açman gerekiyor)
Ben kendimce sıkıntılar yaşadım orada ama gigabit portu evimde olsa düşünmeden geçerim o ayrı konu :kekw: bazıları da seviyor, fiyatı uygun gelirse oradan almanı isterim.

Top Bottom