Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

thexlone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Batuhan
Bir hafta önce Turkcell den Vodafone a numara taşıma yaptım ancak çekim gücü çok düşük. İş yerinde internet 3G ye kadar düşüyor.
Cayma bedeli 130tl gibi bir tutar çıkıyor bunu ödemeyi göze aldım.
Hattımı tekrardan bu sefere Türk Telekoma taşıma yapsam yararlanabilir miyim?

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Sercan GÖKALP
Hocam aylık 40 ₺ ekstra ücret almıyorlar mı müdürlükte? Bana da aynısını dediler yok 450 yok 500 hat ücreti. Bu aldığınız e sim normal sim kartından farklı mı oluyor ?
E sim normal karttan bir farkı yok sadece fiziki olarak taşımıyorsun. O 40 TL vergi yeni hat alımlarında geçerli kardeşim. Numara taşımada sadece 9.43 telsiz kullanım ücreti yansır. Faturasız diyorsanız bayiden bayiye farklı fiyat verebilirler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bu tarifeye geçiş yaptım fakat online işlemler uygulamasında sadece 40gb gözüküyor "LİMİTSİZ SOSYAL MEDYA" diye bir şey gözükmüyor acaba tanımlama yapmamız mı lazım limitsiz kullanım için ?
Müşteri hizmetleri yada uygulamadan yapmayın diye 50 kere söyledik kardeşim keşke bayiye gitseydin. Müşteri hizmetlerini ara sor bakıyım ne diyecekler

Bir hafta önce Turkcell den Vodafone a numara taşıma yaptım ancak çekim gücü çok düşük. İş yerinde internet 3G ye kadar düşüyor.
Cayma bedeli 130tl gibi bir tutar çıkıyor bunu ödemeyi göze aldım.
Hattımı tekrardan bu sefere Türk Telekoma taşıma yapsam yararlanabilir miyim?
Aynen kardeşim son 3 gün. 31 i kampanyada son

ARKADAŞLAR 2 GÜNDÜR SADECE MOBİL VERİ AÇIK SÜREKLİ İNSTA VE FACEBOOK VE YOUTUBE DE TAKILDIM SOSYAL MEDYA OLARAK ONUN HARİCİNDE FORUM VE DİĞER SİTELERDE DOLANDIM. 2 GÜN SONUNDA TOPLAM 1GB İNTERNET GİTTİ. ŞU AN HEDİYE İNTERNETİ OLANLARA SESLENIYORUM ŞU AN BÜTÜN KULLANIMLAR HEDİYE İNTERNETTEN GİDECEĞİ İÇİN ŞU AN YAPILAN KULLANIMLARI BAZ ALMAYIN SİZİN ANA PAKETİNİZDE SINIRSIZ SOSYAL MEDYA VAR.

Ekler

• Screenshot_2023-10-28-09-04-10-11_e82f30e287e98a347e36a7afcbd8a5f9.jpg
    Screenshot_2023-10-28-09-04-10-11_e82f30e287e98a347e36a7afcbd8a5f9.jpg
    138 KB · Hit: 57
Son düzenleme:

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Tolga
Sınırsız youtube da mı var pakette?

desibell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Arda
İşte buladar basit ya. Şu sektörde yalansız çalışmak oladar zor ki. Ben mesela diyorum faturasız taşımalarda bekleme, ücret ödeme gibi şeyler yok ve olamaz diye. İnsanları kandırıp korkutuyorlar. Bu dünyada biraz da insan faydası için çalışmak lazım tamam o insan belki senin bi işine yaramayacak ama elbet sana bir yararı dokunacak bir arkadaşı ile gelecek

Malesef bimcell den faturalıya geçişlere özel tarifeler var onlardna yapılıyor. Onlar da uygun ama bunlar kadar olamaz tabii ki
Hocam yani 3 ay geçmeden geçiş yaptığımızda bayiye bir yararımız dokunmuyorda ondan mı yapmak istemiyorlar?

Blessed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Deniz
şuan kampanya geçerli mi hala bayiden yapabilir miyim

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Sercan GÖKALP
Hocam yani 3 ay geçmeden geçiş yaptığımızda bayiye bir yararımız dokunmuyorda ondan mı yapmak istemiyorlar?
Aynen öyle kardeşim. Bayi adedine yazılması için müşterinin en az 3 ay kalmadı lazım o yüzden istemiyorlar

şuan kampanya geçerli mi hala bayiden yapabilir miyim
Ay sonuna kadar geçerli. Gün içinde yapabilirsiniz

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,643
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Bugün tekrar Türk Telekoma geri döndüm. Hiç de demedi gittiğiniz yerden gelemezsiniz vs. Çünkü söylemedim öyle bir şey de. Sadece dedim ki ben yıldızlı günler tarifesi 205tl lik paketi istiyorum bu kadar. Şimdi açılmasını bekliyorum 😂 öncesinde turkcelle geçmiştim oradaki ablaya da demedim git gel yapcam diye. Sadece, Türk Telekomda faturalı hattım vardı ama şimdi faturasız istiyorum dedim. Kendi tarifelerini önerdi yok istemiyorum dedim ben faturasız kendisi geçirdi. Buradaki durumu anlatan olursa tabii olmaz vs dicek

Ha bi de ikametgah belgesi istediler

Blessed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Deniz
ay sonuna kadar işlemi yapsak olur değil mi çünkü 3 günde filan anca geçer

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,643
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Sercan GÖKALP
Bugün tekrar Türk Telekoma geri döndüm. Hiç de demedi gittiğiniz yerden gelemezsiniz vs. Çünkü söylemedim öyle bir şey de. Sadece dedim ki ben yıldızlı günler tarifesi 205tl lik paketi istiyorum bu kadar. Şimdi açılmasını bekliyorum 😂 öncesinde turkcelle geçmiştim oradaki ablaya da demedim git gel yapcam diye. Sadece, Türk Telekomda faturalı hattım vardı ama şimdi faturasız istiyorum dedim. Kendi tarifelerini önerdi yok istemiyorum dedim ben faturasız kendisi geçirdi. Buradaki durumu anlatan olursa tabii olmaz vs dicek

Ha bi de ikametgah belgesi istediler
Aynen ikamwtgah veya hat sahibi adına bir fatura lazım. Adres gösterir belge istiyorlar

Sen işlemi yaptır yeter.
ay sonuna kadar işlemi yapsak olur değil mi çünkü 3 günde filan anca geçer
Kartın nezaman aktif olduğu önemli değil

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,000
Üyeler
152,387