Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

Fazıl 63

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
STORM63
Beyler 20-25 Ekim arası türk telelom yıldızlı günler kampanyası tekrar başladı sakın kaçırmayın en üst paket olan limitsiz sosyal pkaet 215 TL vergiler dahil. Twitter, fb, inst, yt sınırsız + 40 GB internet + 2 sene Tivibu go hediye. En üst paket bile 215 TL ise alt paket fiyatlarını siz düşünün... 10 gb 103 TL den başlıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgiler tam göbekten beyler 😂 online taşımada çıkmaz büyük ihtimal bayilere gidin 15 dk da alın kartınızı yolunuza bakın
Arkadaşlar ben bu paketi aldım çok pişmanım YouTube için aldım ama onda çalışmıyor lütfen yardımcı olun her yere şikayet ettim ama yinede düzeltme yapmadılar bilgisi olan var mı

Ekler

• Screenshot_2024-01-20-07-03-38-038_com.tmob.AveaOIM.jpg
    Screenshot_2024-01-20-07-03-38-038_com.tmob.AveaOIM.jpg
    467.9 KB · Hit: 84

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,568
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Arkadaşlar ben bu paketi aldım çok pişmanım YouTube için aldım ama onda çalışmıyor lütfen yardımcı olun her yere şikayet ettim ama yinede düzeltme yapmadılar bilgisi olan var mı
@AGUMBA sebebini anlatmıştı sanki ama bu problemi maalesef yaşayanlar var neden niye nasıl çözülür bilmiyorum :( thhye falan şikayet etsen bi yerlere acaba işini görür mü

Farex

80+ Bronze
Ben vodafone kullanıyorum yeni taahüt yaptırdım ve 250 TL ye sınırsız whatsapp-instagram-youtube-facebook falan filan 32 gb paket internetim 3000 dk her yöne ve vodafone sabit hatlara falan sınırsız dakika vardı 250 sms hakkım üstelik özel bir paket olduğu için red tarifesi olarak geçiyordu bu fiyata kimse alamaz bana özel fiyattı üstelik çarktan baya şey çıkıyor zaten internet hiçbir zaman bitmedi. Bu paket fiyatına göre iyimiş ama.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Sercan GÖKALP
Kardeşim ben sınırsız sosyal medya paketini kullanıyorum herhangi bir sorun yok. Yaptığım müşterilerde de bir sorun yok senin durum neyden kaynaklı olabilir hiçbir fikrim yok

Paket ismini falan bir atar mısın bi

Son düzenleme:

Fazıl 63

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
STORM63
Kardeşim ben sınırsız sosyal medya paketini kullanıyorum herhangi bir sorun yok. Yaptığım müşterilerde de bir sorun yok senin durum neyden kaynaklı olabilir hiçbir fikrim yok

Konudaki tarife zaten bende YouTube da sorun yaşıyorum 1080 izliyorum

Sizden ricam önce mobil verinize bakıp YouTube girip 5 dk 1080p video izleyin ve mobil verinize bakın kesin olarak azalıyor başka forumlarda bu sorunu yaşayanlar var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,346
Üyeler
140,985
Son üye
ezrehall
Top Bottom