Neler Yeni

Türk Telekom Taahhütnamedeki Ünvan ve Kullanıcı İmza ne demek?

larenno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Mehmet Tan
Türk Telekom'dan internet bağlatmak için bana bir dosya verdiler ve imzalamam ve getirmem söylendi
Kullanıcı ad soyad tamam ama Ünvan kısmına ne yazacağım ayrıca abone imza ve kullanıcı imza diye 2 tane seçenek var; kullanıcı imza(işlem kanalı) nedir o kısma da imzayı ben mi atacağım?

Satriani

80+ Bronze
Gerekli yerleri doldur, evrak tesliminde eksik olan yerleri zaten orada da doldurabilirsin. En azından kafana takılmaz, çok mühim şeyler değil bunlar. Her türlü interneti bağlarlar.

larenno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Mehmet Tan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gerekli yerleri doldur, evrak tesliminde eksik olan yerleri zaten orada da doldurabilirsin. En azından kafana takılmaz, çok mühim şeyler değil bunlar. Her türlü interneti bağlarlar.
Hocam internet babamın üzerine işten dolayı bizzat gidemediği için dosyayı bana verdiler evde doldur hafta içi mesai saatlerinde teslim et dediler .Eksik hususlar olursa tekrar doldur getir derler o da bana 1-2 güne mal olur bir an önce olmasını istiyorum bu yüzden sordum; yine de yanıtın için teşekkür ederim.

Satriani

80+ Bronze
Hocam internet babamın üzerine işten dolayı bizzat gidemediği için dosyayı bana verdiler evde doldur hafta içi mesai saatlerinde teslim et dediler .Eksik hususlar olursa tekrar doldur getir derler o da bana 1-2 güne mal olur bir an önce olmasını istiyorum bu yüzden sordum; yine de yanıtın için teşekkür ederim.
O zaman gerekli bütün kısımları babanın isim/soyisim ve imzasıyla doldurup, ünvan kısmını boş bırakabilirsin. Onun için tekrar geri gönderme gibi bi'şey olmaz. Ünvan genelde ticari abonelikler için kullanılır. Bireyselde doldurulması zorunlu olmaz.

Top Bottom