Neler Yeni

Türk Telekom vs Netspeed

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Rıfat Avcı
Türk Telekom 100 mbps fiber paketi 24 ay taahhütlü ilk 12 ay 220 sonraki 12 ay 265 olarak almam mı yoksa Netspeed 100 mbpsi fiberi 228 TL'ye almam mı daha mantıklı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
can karabey
Türk telekom alın netspeed sorun çözümü/altyapı problemleri olarak zayıf

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Rıfat Avcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ama taahhüt olayı korkutuyor beni. Deprem bölgesinde yaşıyorum bir yıl içerisinde başka bir ile taşınma durumum var. Taahhütlü internette nakil işlemi ve paket düşürme işlemi oluyor mu?

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Sorun çözümü çok iyi kendim kullanıyordum, ne zaman arasam hangi sorunum varsa çözerlerdi. Ama şu berbat tt İnterneti yüzünden sabit 250 ping alıyordum. Taahhüt bittiği gibi netspeed uçmuştum pingim sabit 20ye düşmüştü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama taahhüt olayı korkutuyor beni. Deprem bölgesinde yaşıyorum bir yıl içerisinde başka bir ile taşınma durumum var. Taahhütlü internette nakil işlemi ve paket düşürme işlemi oluyor mu?
Hocam size de geçmiş olsun ben de deprem bölgesindeyim. Her türlü taahütsüz gibi. Aradaki ufak zamlar sıkıntı çıkarmayacaksa taahütsüz. Mesela ben olduğum evden taşınmak zorunda kaldım direkt olarak iptal ettim çok iyi oldu. Ama aldığın İnterneti beğenmezsen iptal etmek de çok ama çok pahalı. Yukarıdaki mesajımda dediğim gibi benim gibi yüksek ping sorunuyla kaşlıaşırsanız iptal etmek için çok para ödersiniz.

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Rıfat Avcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorun çözümü çok iyi kendim kullanıyordum, ne zaman arasam hangi sorunum varsa çözerlerdi. Ama şu berbat tt İnterneti yüzünden sabit 250 ping alıyordum. Taahhüt bittiği gibi netspeed uçmuştum pingim sabit 20ye düşmüştü.

Hocam size de geçmiş olsun ben de deprem bölgesindeyim. Her türlü taahütsüz gibi. Aradaki ufak zamlar sıkıntı çıkarmayacaksa taahütsüz. Mesela ben olduğum evden taşınmak zorunda kaldım direkt olarak iptal ettim çok iyi oldu. Ama aldığın İnterneti beğenmezsen iptal etmek de çok ama çok pahalı. Yukarıdaki mesajımda dediğim gibi benim gibi yüksek ping sorunuyla kaşlıaşırsanız iptal etmek için çok para ödersiniz.
Neden yüksek ping sorunu ile karşılaşayım ki aynı evde aynı altyapı üzerinden verilen farklı bir firmanın hizmetinde hiç ping sorunu çıkmamışken Türk Telekom'da neden çıksın.

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Hocam Taahhütlü fiyat 2 yıl boyunca fiyatını koruduğu için mantıklı.
En hızlı Teknik desteği TT'de alırsınız. Çünkü müşterilerine öncelik tanıyor TT.
NetSpeed en son zaten zam yaptı birdahaki zamı hakkında bir bilgi yok. 40TL benim için sorun değil 2 yıl boyunca aynı fiyat kalacak zaten derseniz TT derim.
Taşınma işlemlerinde alt yapınızın desteklediği pakete geçebilirsiniz bence. Çünkü 75 mbps destekliyorsa Alt yapı 75 vermeleri lazım 100 kullanmanızın bir anlamı yok. Yine de TT'yi arayıp sorun

WhoCares

80+ Gold
ttnet derim en azından cebinden çıkanı bilirsin zart diye mesajla saplamazlar zamları :kekw:

etnetalw

80+ Bronze
Türk Telekom 100 mbps fiber paketi 24 ay taahhütlü ilk 12 ay 220 sonraki 12 ay 265 olarak almam mı yoksa Netspeed 100 mbpsi fiberi 228 TL'ye almam mı daha mantıklı?
😂 219.90tl olan fixnet. 200mbps fiber.

Türktelekom daha mantıklı sozleşemli diye.

😂 219.90tl olan fixnet. 200mbps fiber.

Türktelekom daha mantıklı sozleşemli diye.
Ama türktelekom önermeme sebebim.
Upload sorunu aylar sonra çözdü. Türktelekom müdürlüğüne gidiyorum ankarayı arıyorlar. Müşteri hizmetleri arıyorum cevap kesin yok arıza kaydı sürekli açılıyor veya talebim iletiliyor. Ping çözümü hiç yok yurtdışı olarak. Bazı pop noktaları kapasite sorunlu.

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Rıfat Avcı
Seçimlerden hemen sonra karar verip ya taahhütlü ya da taahhütsüz yaptıracağım.

bilginet

80+
Sorun çözümü konusunda esneklik konusunda müşteri desteği konusunda Netspeed alternatifi hiç firma yok.

Top Bottom