Neler Yeni

🔥İndirim TÜRK TELEKOM YILDIZLI GÜNLER EFSANESİ GERİ DÖNDÜ!

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
Screenshot_20231122_210309_Samsung Internet.jpg

Adana/Merkez eskiden daha düşüktü son zamanlarda iyileştirme yaptılar sanırım,gayet memnunum.3 senedir kullanıyorum.
Ilk senem bittiğinde vodafone denemek istedim fiyatlardan dolayı 1 hafta vodafone da duramadım,tekrar turk telekoma döndüm.

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Twitter
cagdasclbi
Facebook
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
hocalarım rastgele turkcell den faturasız bi pakete geçicem şimdi 200 lira fiyatıda. yetişirmi 27 sine kadar birde turkcell e herhangi bir ücret ödermiyim
faturasız a geçmeden turktelekom a geçebiliyorsunuz

hard rp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Mert

Penguen

80+ Silver
TT'deyim, git gel yapmak istiyorum. Taahütüm 2024 3. Ayda bitecek. Yaklaşık 700 TL ceza çıkıyor yaklaşık. 150 TL faturam zaten. Çok değil mi bu ceza?

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
Turkcell faturaliya geçip 70gba 250tl verdiğime pişman olmalı miyim 😬
Tuekcell de 70gb 250tl bedava. bence hiç pişman olma çünkü turkcellin 1 tik interneti bile türktelekomun full çeken internetinden daha iyi

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,960
İsim
.
Numarasını TürkTelekoma taşıyan veya Yeni Hat alarak gelen müşteriler için geçerlidir .
Yeni Hat alımlarında 12 Ay boyunca aylık 41TL (Toplam 492TL) hat ücreti yansıyacaktır .

Numara Taşıma/Yeni Hat Aktivasyonu işlemleriniz tamamlandığı zaman "SOZ" yazıp 5555'e göndermeniz ardından karşılık gelen mesajı "ONAY" yazıp cevaplamanız gerekmektedir , bilgilendirme mesajındaki fiyatlandırma fazla gözükebilir , ancak onay verdikten sonra 1-2 saat içerisinde tarafınıza Yıldızlı Günler Tarifesi indirimi tanımlanıp SMS ile bilgilendirme mesajı gelir.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
195 Lira 40GB turkcell geçtim gram pişman değilim çekmiyor TT
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tuekcell de 70gb 250tl bedava. bence hiç pişman olma çünkü turkcellin 1 tik interneti bile türktelekomun full çeken internetinden daha iyi
+1 TT kullanıyordum daha 6 ay da tahhahhtüm vardı göze alıp Turkcell geçtim fark inanılmaz bastığın gibi açılıyor siteler fotoğraflar videolar her şey

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Selim
Arkadaşlar nasıl geçiş yapacağım, teknosacell kullanıyorum detaylıca anlatır mısınız lütfen

Sınırsız sosyal medyalarda neler geçerli? Youtube, netflix vs giriyor mu

Son düzenleme:

Davut P.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Davut Pirinç
İlgilendiği Kategoriler
Video oyunları , Oyun cihazları , Oyuncu aksesuarları , Telefon ve dahası .
Instagram
davutt.p
Steam
steamcommunity.com/id/davuttp
Twitter
Dp96804964
Facebook
Davut
Discord
𝔻avut P.#8098
Reddit
DavutP57
Arkadaşlar nasıl geçiş yapacağım, teknosacell kullanıyorum detaylıca anlatır mısınız lütfen

İnstagram Youtube Twitter Facebook

A_TURAN_A

80+ Bronze

teknosacellden geçemezsiniz tt alt yapısını kullandığı için. başka bir oparatöre geçip ilk ay iptal edip öyle tt ye geçebilirsiniz

Maethril_

80+ Bronze
teknosacellden geçemezsiniz tt alt yapısını kullandığı için. başka bir oparatöre geçip ilk ay iptal edip öyle tt ye geçebilirsiniz
Vodafone için de mi aynı şey geçerli ?

Top Bottom