Neler Yeni

Türk Yapimi FPS Oyunu Contain Bugün 22:00'da Çıkış Yapti !

debr1s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yusuf KAYA
Oyunun görüntüleri güzel duruyor. Ready or Not havasi var oyunda. Türk yapimi ve denilene göre 2 yıldır oyun üzerinde çalişiliyormuş. Oyun Steam ve Epic Games'de Çıkış yapacak. Hatta oyun için araştirma yaptığımda yapımcısının bir reportajına rastladim. Siz ne düşünüyorsunuz ilk bakış olarak merak ettim.

Steam Sayfasi ;

https://store.steampowered.com/app/2186700/Contain/

Oyun Trailer ;

Yapımcısının Reportaji ve Oyun Oynanış Görüntüleri ;

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Fotoğraflara falan bakınca görüntü kalitesi hoş, gerçekçi ve güzel duruyor. Ready or Not rakibi gibi geldi. Bakalım kaçtan ve nasıl çıkacak ekledim istek listesine.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Faysal
Oyunun görüntüleri güzel duruyor. Ready or Not havasi var oyunda. Türk yapimi ve denilene göre 2 yıldır oyun üzerinde çalişiliyormuş. Oyun Steam ve Epic Games'de Çıkış yapacak. Hatta oyun için araştirma yaptığımda yapımcısının bir reportajına rastladim. Siz ne düşünüyorsunuz ilk bakış olarak merak ettim.

Steam Sayfasi ;

Oyun Trailer ;

Güzel bir şeye benziyor denemek lazım

BÖRTE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Cantuğ
Cidden güzele benziyor, ellerine sağlık. Dolara geçmeseydi steam alırdım. Yine de sık kullananlara ekledim, indirimlerde takip edeceğim. Böyle güzel işler başaran Türk yapımcıları desteklemek gerek

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,020
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
çok güzel duruyor umarım sonu hüsran olmaz

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Emre Kaplan

Steam Sayfasi ;

Oyun Trailer ;

cidden güzele benziyor görmüştüm bunu ama türk yapımı oldugunu bilmiyordum yerel fiyatlandırması güzel olursa oynamicak olsam bile almaktan çekinmem türk yapımı oyunları almak hoşuma gidiyor maksat destek olsun geliştiricilerimize de hevesleri devam edip kendilerini geliştirip sektöre yön verecek isim olsunlar

debr1s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yusuf KAYA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cidden güzele benziyor, ellerine sağlık. Dolara geçmeseydi steam alırdım. Yine de sık kullananlara ekledim, indirimlerde takip edeceğim. Böyle güzel işler başaran Türk yapımcıları desteklemek gerek

Türk Lirasi Olarak 235 TL Ön Sipariş verebiliyorsunuz web sitesinden.

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Berk
hala daha aynı şeyleri yapıyorlar.. farklı bir mekanik.. farklı bir düşünce ortaya koyup da üreteyim diyen bir ekip yok.. böyle böyle mi gelişecek oyun sektörü.. aynı oyunların farklı makyajlı hallerini görerek mi...

harita tasarımı küt, kutu gibi, yaşayan bir yapı yok,
silah modellemeleri de öyle, hatta animasyonlar bile küt

hayır r6 gibi, zero hour gibi, ready or not gibi ya sayısız örnek var hepsinin konsepti farklı iken neden böyle bir oyun daha geliştiriliyor. Zaten halihazırdaki yapımlar yıllardır oyunları üzerinde çalışıyorlar, güncellemeler ile ancak optimize bir oyun ortaya çıkarırken bizimkiler aynı oyunun lacivertine, yeni bir yapıma neden ihtiyaç var da böyle bir oyun geliştiriyor anlamıyorum..

Son düzenleme:

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,171
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Steam Sayfasi ;

Oyun Trailer ;

sistem özellikleri bir tık yüksek geldi bana

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
.
karakter hareketleri bi tık kütük gibi geldi

debr1s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yusuf KAYA
Türk oyunu için başarılı bence destek olunması gerekiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,147
Üyeler
143,293
Son üye
hsn_0138
Top Bottom