Neler Yeni

Türkiye Giyim Sitesi Öneri

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Batuhan Barutçu
Arkadaşlar Türkiye'de bildiğiniz güvenilir , uygun fiyatlı street ve urban style giyim siteleri var mı ? Alışveriş yaptığınız ya da popüler güvenilir siteler ?

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Arkadaşlar Türkiye'de bildiğiniz güvenilir , uygun fiyatlı street ve urban style giyim siteleri var mı ? Alışveriş yaptığınız ya da popüler güvenilir siteler ?
instagramda empinavintage var ama çok seri olmanız lazım ürünlerin bazıları için kimisi uygun kimisi pahalı

qParadox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Yasin Birgin
the north face al abi nolcak

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Batuhan Barutçu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
instagramda empinavintage var ama çok seri olmanız lazım ürünlerin bazıları için kimisi uygun kimisi pahalı
Teşekkür ederim başka bi bildiğin site var mı yani ben flawwear,hypetr,aksesuarix ve jr. crime sitelerini biliyorum fakat güvenilir mi onu pek bilmiyorum alışveriş yapan arkadaşlarım da yok iki taraf olmuş sayfalarda çok kötü diyen de var güvenilir ve sürekli alışveriş yapıyorum diyen de var ben de açıkçası emin olamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

the north face al abi nolcak
Öyle marka çok sevmiyorum ve pahalı

qParadox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Yasin Birgin
bende replika alıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hakan zar
Bpm Markası var Satış sayfaları Bpmonlinestore.com şuan çok iyi tavsiye ederim. En iyi fiyatlar herzaman bu sitede ve sürekli kendilerini geliştiriyorlar , muhtemelen yabancı ortakları var asos.com gibi sitesi 👍

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Muhammet Yazıcı
Teşekkür ederim başka bi bildiğin site var mı yani ben flawwear,hypetr,aksesuarix ve jr. crime sitelerini biliyorum fakat güvenilir mi onu pek bilmiyorum alışveriş yapan arkadaşlarım da yok iki taraf olmuş sayfalarda çok kötü diyen de var güvenilir ve sürekli alışveriş yapıyorum diyen de var ben de açıkçası emin olamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öyle marka çok sevmiyorum ve pahalı
şikayetvar'a bak bi

Top Bottom