Neler Yeni

TÜRKİYE PS PLUS ÜYELİĞİNİ ABD DE KULLANMA

beklnq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Beklen
Merhabalar kuzenim abd de yaşıyor ve bugün bir adet ps5 aldı. Ben ona Türkiyeden Ps plus üyeliği açsam orda kullanamsı mümkğn mü? Burda 95 dolara takbğl ediyor. Fiyat olarak cazip olduğu için bu yönetimi düşünüypruz. Bilgisi olan var mıdır?

hikoo

80+ Bronze
Niye dolar olarak maas kazandigi yerde turkiye store'unu kullaniyor, bi uyanik siz misiniz ?

Merhabalar kuzenim abd de yaşıyor ve bugün bir adet ps5 aldı. Ben ona Türkiyeden Ps plus üyeliği açsam orda kullanamsı mümkğn mü? Burda 95 dolara takbğl ediyor. Fiyat olarak cazip olduğu için bu yönetimi düşünüypruz. Bilgisi olan var mıdır?
çalışmaması gerekir diye biliyorum

beklnq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Beklen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam abd yaşıyor derken f1 vizesine geçmeye çalışıyor. Hadi diyelim dolar ile maaş alıyor bu tepki sitem nedir? Sorduğum soru ile alakalı bir cevap verseniz amenna diyeceğim.

ridvan k

80+ Bronze
bırakın bu işleri steamden yetmedi birde bunda mı bıze sıkıntı çıkarıosunz lutfen bu gıbı durumlardan uzak durun alın dolarla nıe koysun ona

beklnq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Beklen
Teşekkür ederim. Ben daha önce ps5 kullanmadığım için bilgim yom hocam buryaa sorayım dedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üstte arkadaşa belirttim kuzenim orda yaşıyor fakat daha yeni gidiş yaptı bende hediye olarak ona ps5 plus üyeliği alacağım. Orda 200 dolar tutyor eğer burdan alabiliyorsam daha uyguna gelecek ve ucuza gelen bir şeye neden fazla para ödemek istiyeyim?

MamiKK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Teşekkür ederim. Ben daha önce ps5 kullanmadığım için bilgim yom hocam buryaa sorayım dedim.

Üstte arkadaşa belirttim kuzenim orda yaşıyor fakat daha yeni gidiş yaptı bende hediye olarak ona ps5 plus üyeliği alacağım. Orda 200 dolar tutyor eğer burdan alabiliyorsam daha uyguna gelecek ve ucuza gelen bir şeye neden fazla para ödemek istiyeyim?
Almanyadaki kuzenimde senin gibi uyanıklık yapmaya çalıştı 1 yıllık aldı ama 3. Aydan sonra kullanamamaya başladı, ps 5 değişmişti

beklnq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Beklen
Bilgi için teşekkür ederim.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,223
İsim
ismail
Umarım olmaz bu durum.Steam temelde bu saçmalık yüzünden dolara geçti.Güncel kur da bahaneleri oldu.Ayrıca fazla değil ödemeniz gereken tutarı ödemiş oluyorsunuz.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,169
İsim
Selim
Aylık mi 95 dolar

beklnq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Beklen
Almanyadaki kuzenimde senin gibi uyanıklık yapmaya çalıştı 1 yıllık aldı ama 3. Aydan sonra kullanamamaya başladı, ps 5 değişmişti
Size teşekkür ediyorum hiç değilse eleştirinizi düzgün bir şekilde dile getirdiniz. Evet kısmi olarak haklısınız bu durumdan bende memnun değilim fakat kuzenşm orda işler düzene sokmak ile ığraşıyor. Bende hediye anlamında böyle bir şey yapmak istedim şahsen haberi yok belkide kabul etmeyecek. Bunun geçerli bir sebep olmadığını biliyorum tekrardan teşekkür ederim.

Aylık mi 95 dolar
Türkiyede 12 aylık 2740 TL 95 dolara gelşyor. Abd de ise 200 dolar civari diye hatırlıyorum.

Top Bottom