Neler Yeni

Türkiyede Fiyatlar, Vergiler'in Sonu Ne Olacak??

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Arkadaşlar türkiyede bu piyasa ne zaman düzelecek yani bıktık bu vergilerden aldığımız her şeyin fiyatı kadar neredeyse vergisi var, bunun sonu ne olacak? neden diğer ülkelerde her şey çok çok daha ucuz? neden ülkemizde bu alım gücünü arttırmak vergileri olabildiğince azaltmaya çalışmaktansa üstüne üstlük daha da vergi koymaya çalışıyorlar anlamıyorum...

Efesevgili

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Efe sevfili
Arkadaşlar türkiyede bu piyasa ne zaman düzelecek yani bıktık bu vergilerden aldığımız her şeyin fiyatı kadar neredeyse vergisi var, bunun sonu ne olacak? neden diğer ülkelerde her şey çok çok daha ucuz? neden ülkemizde bu alım gücünü arttırmak vergileri olabildiğince azaltmaya çalışmaktansa üstüne üstlük daha da vergi koymaya çalışıyorlar anlamıyorum...
Vergilerle ayakta kalıyo ülke Vergi cennetindeyiz
Üretim yapılması lazım diye düşünüyorum ama ne kadar doğru bilmiyorum

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Welcome TURKEY.

Excuse me, I was going to say goodbye

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
HER GÜN VERGİLER ARTACAK DAHA DA FAZLA OLACAK KİMSE BİR ŞEY ALAMAYACAK.

Sonra belki vergi düşürürler.

Pilavli Borek

80+ Bronze
Üretim Şart Ben Seçimleri Bekliyorum Belki İktiar Değişir Farklı Bir Türkiye Ortaya Çıkar Ama Sanmıyorum Bu Yüzden Tek Çözüm KAÇMAK

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Eren Kurtuluş
İktidar Değişmeden düşmez. 🐑🐑🐑

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Türkiye burası kardeşim her zaman böyleydi son zamanlarda vergiler biraz arttı.
Sonumuz hayır değil bunu herkes biliyo vergiler artıyor maaşlar artıyor böyle böyle gidecez.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütün forum bunun cevabini ariyor zaten
Yani pc mi 4350 TL ye aldım ben memnunum iyi güzel felan, bir yabancı ülkelerde 4350 TL ye nasıl diziliyormuş diye girince ağlayarak çıktım resmen :(

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Türkiye burası kardeşim her zaman böyleydi son zamanlarda vergiler biraz arttı.
Sonumuz hayır değil bunu herkes biliyo vergiler artıyor maaşlar artıyor böyle böyle gidecez.
Reis vergiler ve zamlar öyle oranla artıyorki bunun sonu resmen asgari ücretle yaşanılmayacak hale gelecek. Buna artık oturup bir çözüm bulmaya harekete geçmeye çalışacaklarına nerden koparsak diye düşünüyorlar yazık çok yazık.

Efesevgili

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Efe sevfili
Yani PC mi 4350 TL ye aldım ben memnunum iyi güzel felan, bir yabancı ülkelerde 4350 TL ye nasıl diziliyormuş diye girince ağlayarak çıktım resmen :(
Aga bizim burdaki pc paramızın yarısına adamlar yurt dışında araba alıyor :D

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Enes Koç
Düzelmez elinde parası olan beklemesin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,980
Üyeler
141,915
Son üye
ZwGaels
Top Bottom