Neler Yeni

Türkiyede Iş Tavsiyesi

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,249
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Gençler elimde diyelim 500.000 TL var altımda araba ev falan yok. İş kursam diyelim ne önerirsiniz? Teknoloji bilgiye yatkınım 17 yaşındayım sene olarak 18. Ama yaş sınırı falan fark etmez. Ben ilkte oto galeri düşündüm ama alacak araba bulamayınca buraya yazma kararı verdim :D Ciddi yazın lütfen matematik projesi

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
500000 TL yi yatırım veya alım satım olarak kullanırım ben. Az para değil piyasada pek bulunmayan ama herkesin ihtiyacı olan ürünleri çok miktarda alıp satış yapabilirsin. Ama en önemlisi o ürünün ne olduğunu bulmak buna kafa yormak lazım biraz

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,249
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
500000 TL yi yatırım veya alım satım olarak kullanırım ben. Az para değil piyasada pek bulunmayan ama herkesin ihtiyacı olan ürünleri çok miktarda alıp satış yapabilirsin. Ama en önemlisi o ürünün ne olduğunu bulmak buna kafa yormak lazım biraz
hoca kafadan değil gerçekten kazanabileceğiniz işler dedi benim aklıma yurtıdşından toptan ucuza aıp türkiyede biraz kar yapıp satmak geli ama sizce nasıl olur bi denweyeyim mi?

The GodFather

80+ Silver
Sürekli müşteri potansiyeli olan bi restaurant olabilir. Ytd

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
hoca kafadan değil gerçekten kazanabileceğiniz işler dedi benim aklıma yurtıdşından toptan ucuza aıp türkiyede biraz kar yapıp satmak geli ama sizce nasıl olur bi denweyeyim mi?
Sana kendi arkadaşımdan basit bir örnek vereyim. Arkadaşım sadece A4 satıyor bu arada. Yurtdışından konteyner ile getirip burada satıyor bildiğimiz sitelerde.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
17 yaşında 500 k yi nerden buldun bremin

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru