Neler Yeni

Türkiyenin İnternet altyapı sorunu.

oguzgl12

80+
sene geldi 2023 avrupa daki köylerde bile adamlar utanmasa mağaraya fiber çekicek biz hale yoğun bölgelerede vdsl hızı zor alıyoruz ne diyebilrim ki internet ve altyapı eğitimi almayan almayı geçtim geleceği öngöremeyen insanların yüzünden bunu (siyasi olarak söylemiyorum) ama şu noktaya değinmeden geçmek istemiyorum koskoca telekom 2012 lere kadar avrupada yarışırken 2015 de özelleştirilerek arapların batırmasıyla iflas noktasına geldi piyasaya sonradan katılan türknet bile fiber e yoğunlaşıp biryerlerini yırtarken telekom bir mahalleye fiber çekmek için 1 yıl sonra karar alıyor buyrun yorum sizin istediğiniz gibi sallayın serbest

JSezar

80+ Silver
Ülkede sorunsuz bir şey yokki buna sinirleneyim.15 megabit internetimle umursamamaya çalışıyorum.

JSezar

80+ Silver

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Ömer Keskin

oguzgl12

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam gerçekten akıl alır gibi değil köy yerindemisin bilmiyorum ama öyle değilse bile bu hızı almanız beyin yakıcı 500 bin nüfuslu bir şehirdesiniz ve hala o interneti veriyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

TurkNet Gigafiberle böyle bir sorunum artık kalmadı. Herkese bu hızlarda internet nasip olur umarım.
Hocam Zaten Türknete sadece gigafiber için geçilir adamların hakkını hiçkimse yiyemez bu konuda iyiler 1000 mgbt hız Superonline da öyle ama sadece fiber için geçerli

JSezar

80+ Silver
merkezdeyim de mahallede fibere talep yok.getirtemedim,altyapı vdsl ama bina kablolarında sorun var gibi paket kaybı yaşıyorum.

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Ömer Keskin
hocam gerçekten akıl alır gibi değil köy yerindemisin bilmiyorum ama öyle değilse bile bu hızı almanız beyin yakıcı 500 bin nüfuslu bir şehirdesiniz ve hala o interneti veriyorlar

Hocam Zaten Türknete sadece gigafiber için geçilir adamların hakkını hiçkimse yiyemez bu konuda iyiler 1000 mgbt hız Superonline da öyle ama sadece fiber için geçerli
TurkNet rakipsiz bu konuda. Başka İSS’lerde bu hızı veriyorlar ama 1000/1000 vermiyorlar bide fahiş fiyatlara satıyorlar. Ben şuan 930 Mbps download , 945 Mbps upload alıyorum.

JSezar

80+ Silver
talep falan yazmışımda talep olsa ne olur.en az 6 ay sonra gelecek gelirse tabi:i)

oguzgl12

80+
TurkNet rakipsiz bu konuda. Başka İSS’lerde bu hızı veriyorlar ama 1000/1000 vermiyorlar bide fahiş fiyatlara satıyorlar. Ben şuan 930 Mbps download , 945 Mbps upload alıyorum.
Hocam sizin binada turknet kullananlar var galiba talep olunca çekmişler benimde şuan turknet geçeli 2 hafta oldu vdsl de iyi değiller giga olsa imzamı hiç elim titremeden atarım

talep falan yazmışımda talep olsa ne olur.en az 6 ay sonra gelecek gelirse tabi:i)
Türk telekom da altyapı getirmek torpil işi yakınlarımızn binada altyapı yoktu yeni olduğu için ilk gittiklerinde kem küm ettiler sonra tanıdık araya sokunca direk bağladılar

oguzgl12

80+
TurkNet Gigafiberle böyle bir sorunum artık kalmadı. Herkese bu hızlarda internet nasip olur umarım.
hocam speedtestten ekran görüntüsü atabilirmisin

Oha Türkiye de o kadar hızlı internet var mı?
Edit(4mbps internet)
hocam şaka bir yana bu türk telekomun hiç mi gizli bir ekibi felan yok sosyal medyayı gözetleyen tanıdığım olsa yüksekte ilk bu adsl kullanan arkadaşların altyapısını fiber yapmak olurdu

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
754
İsim
Carl Johnson
Türkiye de internet olduğuna şükredin Akp'den önce yoktu (!)

Top Bottom