Neler Yeni

türknet 500 tl olmuş başka sağlayıcı önerisi

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
uğur demirel

mkurtulus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
mert kurtulus
Superonline lanet firma yok fiber kullanıyorum kronik sorunlu modemleri var googe giriyorum yada youtube bağlantınız gizli değil diyip arayüz atıyor wan şifre istiyince vermiyor 1000/50 paket kullanıyorum 510 tl para istemeye gelince istiyor iş hizmete gelince yok saolsunlar beş para etmez firma
Vallah 4 yıldır kullanıyorum muazzam bir firma . 3 kere falan kesildi onda da önceden haber verdiler. Türkiye’de benim için 2 internet firması var.
1 Türksat
2 superonline.
Bu ikisini yazarken hem aldığım hizmet hem müşteri temsilcisine bağlanma hem hızlı çözüm olarak yazıyorum.
TurkNet millenicom vb sağlayıcılarda birine ulaşana kadar 40 takla atıyorsunuz.

eren28tr

80+ Gold
Vallah 4 yıldır kullanıyorum muazzam bir firma . 3 kere falan kesildi onda da önceden haber verdiler. Türkiye’de benim için 2 internet firması var.
1 Türksat
2 superonline.
Bu ikisini yazarken hem aldığım hizmet hem müşteri temsilcisine bağlanma hem hızlı çözüm olarak yazıyorum.
kablonet iyide superonline alınmaz şahsen.

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
uğur demirel
1 Türksat
2 superonline.
kıronik sorunlu modemleri saolsun bıktırdı pişmanım

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Furkan Demir
Benim Türksat Kablonet taahütüm bittiği için iletişime geçtiler bu teklifleri sundu

1720632947115.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,637
Üyeler
152,937
Son üye
Cevahir Gofurov
Top Bottom