Neler Yeni

türknet 500 tl olmuş başka sağlayıcı önerisi

Metoez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Onur Kapkap
Türknet var bende dondurdum ev taşıyacağım icin. Tasinma ücreti 1 kereye mahsus almiyolarmis en azindan ondan faydalanayim dedim. Bakalim alternatif olursa geceriz ama memnunum ya ben turknet iyidir

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Enes Altunışık
Ben de başka operatörlere bakmayı düşünüyorum. 500mbit 600 küsürdü millenicomda. İyi midir? Kullanan var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,337
İsim
Diyarhan
Superonline

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Bekir Emir
Ben de başka operatörlere bakmayı düşünüyorum. 500mbit 600 küsürdü millenicomda. İyi midir? Kullanan var mı?
hocam 500'e 50mbps için süperonline başvurdum, TV+'la beraber 470TL'ye geldi. Bugün kurulum tamamalandı şimdilik memnunum. Vermesi gerekenin üstünde veriyorlar şuanda ve TV+'da baya iyiymiş televizyona kuruldu. Eğer altyapın varsa kesin tavsiye ederim TV+ istemezsen fiyat biraz daha düşebilir. Almak istersen telefonla ara sor daha düşük fiyat veriyorlar
1720545428735.png

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Enes Altunışık
hocam 500'e 50mbps için süperonline başvurdum, TV+'la beraber 470TL'ye geldi. Bugün kurulum tamamalandı şimdilik memnunum. Vermesi gerekenin üstünde veriyorlar şuanda ve TV+'da baya iyiymiş televizyona kuruldu. Eğer altyapın varsa kesin tavsiye ederim TV+ istemezsen fiyat biraz daha düşebilir. Almak istersen telefonla ara sor daha düşük fiyat veriyorlar
Alıntıyı görüntüle
Bende tt altyapısı var sanırsam. Turkcell de var mı diye nereden bakabilirim?

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
uğur demirel
Süperonline 100mb İnternet + SAMSUNG TAB A9 ILE BIRLIKTE 24 AY 600 TL SABIT FIYAT ALDIM TABLET 3000TL CIVARI 450MTL GELDI INTERNET
Superonline lanet firma yok fiber kullanıyorum kronik sorunlu modemleri var googe giriyorum yada youtube bağlantınız gizli değil diyip arayüz atıyor wan şifre istiyince vermiyor 1000/50 paket kullanıyorum 510 tl para istemeye gelince istiyor iş hizmete gelince yok saolsunlar beş para etmez firma

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Bekir Emir
Superonline lanet firma yok fiber kullanıyorum kronik sorunlu modemleri var googe giriyorum yada youtube bağlantınız gizli değil diyip arayüz atıyor wan şifre istiyince vermiyor 1000/50 paket kullanıyorum 510 tl para istemeye gelince istiyor iş hizmete gelince yok saolsunlar beş para etmez firma
1 gündür kullanıyorum farklı farklı siteler denedim daha hiçbir sorun yaşamadım hocam, aile paketi açık olabilir mi sizde

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
uğur demirel
1 gündür kullanıyorum farklı farklı siteler denedim daha hiçbir sorun yaşamadım hocam, aile paketi açık olabilir mi sizde
modem modeliniz bendeki ile aynı ise yaşarsın H3600P V9 wifi bağlanınca net hızı düşür kablolu hız ölüyor herhangi site girince direk bağlantınız gizli değil diyor 2 kere modem değişti aynı aynı bu modem verip duruyor H3600P V9

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Bekir Emir
modem modeliniz bendeki ile aynı ise yaşarsın H3600P V9 wifi bağlanınca net hızı düşür kablolu hız ölüyor herhangi site girince direk bağlantınız gizli değil diyor 2 kere modem değişti aynı aynı bu modem verip duruyor H3600P V9
Kablolu kullanmadığım için bilmiyorum wifi üzerinden kullanıyorum sadece, ve modem aynıymış hocam

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
uğur demirel
Kablolu kullanmadığım için bilmiyorum wifi üzerinden kullanıyorum sadece, ve modem aynıymış hocam
kronik sorunlu bilgin olsun 1 hafta sonra modem sorun verme başladı sürekli 2 kez modem değişti aynı

Top Bottom