Neler Yeni

Türknet geçiş süreci hk.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkhan Çolak
TT ile olan sözleşmenin bitmesine 2 gün kaldı. Bugün Türknete başvurdum ama ufak bir sorun yüzünden iptal edildi. Sonradan görüşünce TT üzerinden geçiş yapmamın daha iyi olacağını yoksa TT nin benim portu başkasına bağlayabileceğini söylediler. TT ile olan sözleşme bu süre içerisinde biteceği için herhangi bir yenileme yaparlar mı? Yoksa yarın Türkneti onaylatınca işlemlere başlanmış olur mu? Uzun bir süre daha TT felaketine katlanmak istemiyorum ve cayma bedeli ödemeye niyetim yok. İptal edip sıfırdan Türknet mi kullanmalıyım yoksa TT üzerinden geçiş daha mı mantıklı olur? Çok soru sordum kusura bakmayın ama ilk defa iss değişeceğim için pek bilgim yok. Şimdiden teşekkür ederim.

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Hikmet Çalı

trankilo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Raki
Şurda kalmis 2 gun acele etme bittikten sonra turknete basvursan daha iyi olur. Oteki turlu evrak isleri falan geciktirir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada turknette gigafiber altyapisi yoksa hiç geçme 400' liraya vdsl hat almak istemezsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkhan Çolak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şurda kalmis 2 gun acele etme bittikten sonra turknete basvursan daha iyi olur. Oteki turlu evrak isleri falan geciktirir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada turknette gigafiber altyapisi yoksa hiç geçme 400' liraya vdsl hat almak istemezsin
Başka seçeneğim yok :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,980
Üyeler
140,739
Son üye